Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
Statistiky webu a sociálních sítí za sezónu 2019/2020
| bakeero

Statistiky webu a sociálních sítí za sezónu 2019/2020

Už tradičně vás dnes seznámíme s tím, jakých čísel jsme letos dosáhli na webu a sociálních sítích. Na jednotlivých kanálech přinášíme unikátní obsah, který jinde neuvidíte, takže se rozhodně vyplatí sledovat všechny naše sociální sítě. Jenom tak vám totiž z Vodňanské ligy neunikne nic.

Web soutěže letos neprošel fakticky žádnými změnami, takže fanoušci se na něm mohli snadno orientovat dle zvyklostí. V letošní sezóně jsme zveřejnili celkem 124 článků, které jsme zveřejňovali od 21. 10. 2019. Od tohoto data (první článek k nové sezoně) až do 25. 2. 2020 navštívilo náš web CELKEM 4 434 unikátních uživatelů! Znovu se nám podařilo o něco zvýšit návštěvnost webu a oproti roku 2011, kdy vodnanskaliga.cz začala fungovat, už jsme více než dvakrát větší! Na lokální soutěž a stále bez vložení jediné koruny do propagace jsou to naprosto bezkonkurenční čísla. Děkujeme!


Youtube kanál Vodňanské ligy
 nasbíral letos další odběratele a celkem jich má už 81! Oproti minulé sezóně je to 133 %, takže i tady nám sledovanost roste. K sezóně 2019/2020 jsme poprvé překročili magickou hranici stovku a zveřejnili celkem 109 videí, která zaznamenala neuvěřitelných 11 252 zhlédnutí!!! Oproti loňské sezóně jsme vyrostli na 144%, tzn. skoro o polovinu! Přinesli jsme vám rekordní počet 38 záznamů utkání a samozřejmě pokračovali také v pořizování rozhovorů. Tím nejsledovanějším bylo letos interview s názvem 200% Csaplárova past, za které si na vyhlašování výsledků odnesl Oscara Standa Želízko (Seš-lost). Přinesli jsme třetí silvestrovskou perličku, ve které jsme odhalili kdo je Pedersen a nabídli jsme vám také dva díly z cyklu Ohlédnutí mistrů.

Další expanzi prožil letos náš instagramový účet, který má už 191 odběratelů (loni 156) a ti se letos mohli podívat na 55 našich příspěvků.

Největší aktivitu jsme už tradičně vyvíjeli na Facebooku, kde máme momentálně už 478 fanoušků! V jednom týdnu jsme pak opakovaně dokázali oslovit znovu přes 3 000 uživatelů! Sdílením, lajkováním i komentováním můžete k dalšímu vzestupu Vodňanské ligy pomoci také vy, takže se nestyďte zapojit. Za jakoukoli odezvu budeme rádi.

Letošní novinkou byly podcasty, které jsme zveřejňovali na našem Soundcloudovém účtu. Tam jste mohli během sezóny najít celkem 15 podcastů, které zaznamenaly přes 930 poslechů! Jak je vidět, nový formát si našel své publikum a přispěl k dalšímu nárůstu zájmu o Vodňanskou ligu.

Posledním článkem našeho portfolia je twitterový účet, který ale plní svojí funkci krátkých zpráv především přímo tady na webu, takže bych chtěl znovu připomenout, abyste mu věnovali pozornost. Najdete ho ve spodní části každé stránky uprostřed a dozvíte se tam třeba to, který rozhodčí bude rozhodovat příští kolo apod.

Všech výše uvedených statistik jsme dosáhli bez jediné koruny investované do placené propagace na zmíněných sociálních sítích nebo jiných webech. Vše bylo zcela ZDARMA. Za skvěle odvedenou práci bych proto chtěl poděkovat celému pořadatelskému týmu. Myslím, že každý se o tyhle famózní statistiky zasloužil svým nezastupitelným dílem a může být právem pyšný na práci, kterou letos odvedl ve prospěch Vodňanské ligy.

Věřím, že jsme vás našimi články, fotografiemi i videi pobavili. Sledujte tedy naše sociální sítě i web také nadále, další obsah bude přibývat!

Rostislav Bakula
hlavní pořadatel Vodňanské ligy

© VODŇANSKÁ LIGA 2023 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz