Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
| bakeero

CIGI CAGA #003: 3. kolo 2019/2020

U třetího dílu podcastu CIGI CAGA se za mikrofonem sešli Rosťa Bakula, Standa Želízko a Filip Bína. Společně probrali 3. kolo aktuálního ročníku i samostatné téma, kterým bylo bilancování úvodní 1/3 STATOM základní části.

Na přetřes přišel logicky hlavně zápas FC Mexico - Seš-lost, ve kterém mladíci potvrdili své předsezónní ambice, i když favorizovanému Mexicu nakonec podlehli. Bez odezvy však logicky nezůstaly ani ostatní zápasy 3. hracího dne, které nastolily řadu témat; bude se letos kaprům lépe hrát proti papírově silnějším týmům? Kvalifikuje se vůbec Chill do Design Elektro FINAL4?

Příští týden bude mít podcast CIGI CAGA přestávku, protože hlavní pořadatel bude ve víceúčelové hale chybět. Ale už teď pro vás plánujeme rozšířené vánoční vydání! Pokud byste měli nějaké nápady, popř. dotazy, na které byste v podcastu rádi dostali odpověď, nestyďte se napsat na e-mail rostislav.bakula@seznam.cz, nebo přímo do diskuze.

A nezapomínejte! Jako první najdete podcast CIGI CAGA vždy na našem Soundcloudovém účtu, kde byl tentokráte již od neděle 15. prosince! Teprve následně ho nahráváme na Youtube kanál ligy a poté zveřejňujeme i zde na webu.

Vodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská liga
© VODŇANSKÁ LIGA 2020 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz