Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
Sponzoři a partneři sezóny 2019/2020
| bakeero

Sponzoři a partneři sezóny 2019/2020

Už jsme vás informovali, že Vodňanská liga má i pro letošní sezónu svého generálního sponzora ve firmě Vodňanská drůbež, a.s., ale sluší se představit také další sponzory a partnery.

Pro letošní sezónu nás už tradičně podpořilo město Vodňany, když do našeho rozpočtu přispělo částkou 13 000 Kč. Jsme rádi, že zástupci města podporují Vodňanskou ligu dlouhodobě a trvalé partnerství se stalo důkazem toho, že naše soutěž se stala nedílnou součástí identity města. Děkujeme!

Sponzorem, který měl s podporou Vodňanské ligy premiéru loni a svoji přízeň nám zachoval také pro letošní ročník, je Nákladní autodoprava Jaroslav Polanský. Pro přepravu vašeho materiálu volejte +420 777 686 893.

Vodňanskou ligu bude už sedmým rokem podporovat firma STATOM, která svým jménem zaštítí základní část. Společnost se zabývá zednickými a sádrokartonářskými pracemi a byla založena v roce 2012 majitelem Tomášem Staňkem. Hlavní činností firmy jsou veškeré sádrokartonářské a zednické práce. V případě zájmu vám firma zajistí také instalaci elektra, vody, topení a stavebního kování. Bližší informace a případné kalkulace získáte na www.statom.cz.

Dalším sponzorem, který nás premiérově podpořil už v sezóně 2016/2017, bude firma DESIGN ELEKTRO. Ta znovu propůjčí jméno vyřazovací části, takže také letos budeme hrát DESIGN ELEKTRO FINAL4. Firma se zabývá kompletní elektroinstalací, interiérovým designem, prodejem příslušenství pro osvětlení apod. Další detaily se dozvíte na webu www.designelektro.cz.

Partnery Tipligy Vodňanské ligy jsou restaurace Pod Věží a Pivovar Protivín, kteří věnují nejlepšímu tipérovi letošního ročníku soudek piva Platan.

Mediálními partnery ligy budou letos Vodňanské ozvěnyInfocentrum VodňanyJihočeské týdeníky a portál Jihočeský fotbal.cz.

Všem sponzorům i partnerům velmi děkujeme. Podpory si skutečně vážíme a jen díky ní můžeme Vodňanskou ligu zlepšovat a posouvat směrem vpřed.

Vodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská liga
© VODŇANSKÁ LIGA 2020 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz