Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<

Pravidla Tipligy

 Účastníci:

Soutěže se můžou zúčastnit jak příznivci, tak i samotní hráči a pořadatelé Vodňanské ligy. Zkrátka kdokoli - snad krom rozhodčíh :-)) ;-)

Každý jednotlivec se samozřejmě může přihlásit pouze pod 1 účastnickým jménem a své tipy musí zasílat vždy ze stejného e-mailu. Účastnické jméno si může každý zvolit sám (za předpokladu, že toto již nebude obsazené) a uvede ho ve svém přihlašovacím e-mailu, kde uvede zároveň své skutečné jméno, čímž předejdeme tomu, aby se některý z účastníků nepřihlásil do Tipligy pod více přezdívkami.

 Systém hodnocení:

Každý z účastníků v řádném termínu vyplní své tipy na přesné výsledky jednotlivých zápasů aktuálního kola + “prémiový tip”*. Za přesně tipnutý výsledek obdrží účastník 4 body, za uhodnutí vítěze 2 body a pokud se tipující netrefí vůbec, získá 0 bodů. Jestliže navíc správně tipne i “prémiový tip”*, získá další 4 body. Pokud ne, získá 0 bodů.

Samozřejmě vyhrává účastník, který bude mít po posledním kole Vodňanské ligy na svém kontě největší počet bodů.

 Ceny:

Hlavní cenou pro celkového vítěze bude soudek piva Pilsner Urquell 12°, který ve spolupráci s pivovarem Pilsner Urquell do soutěže věnovala restaurace Pod Věží.

 

* Prémiový tip bude speciální nabíka, která se bude vztahovat k zajímavostem jednotlivých kol a bude jakýmsi pomocníkem k tomu, aby nám na konci soutěže neskončilo se stejným bodovým ohodnocením hned několik účastníků soutěže.

Každý z účastníků může vynechat tipování ve 3 kolech (získá tím 0 bodů). Pokud vynechá tipování ve více, jak 3 kolech, bude ze soutěže vyloučen a jeho výsledky budou anulovány.

© VODŇANSKÁ LIGA 2020 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz