Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<

Žluté & červené karty 2016/2017

ŽLUTÉ KARTY
     
Malík Lukáš (Chill) 5 ŽK
Roučka Jiří (5 Samyc) 5 ŽK
Želízko Stanislav (Seš-lost) 4 ŽK
Hubáček Štěpán (Seš-lost) 3 ŽK
Šabršula Jiří (Seš-lost) 3 ŽK
Zlatohlávek Martin (Oranjes) 3 ŽK
Polanský Ondřej (Oranjes) 3 ŽK
Färber Miroslav (Chill) 3 ŽK
Bače Jakub (Chill) 3 ŽK
Benedikt Ondřej (Chill) 3 ŽK
Křenek Jaroslav (Vod. drůbež) 3 ŽK
Šulc Stanislav (5 Samyc) 3 ŽK
Hric Dominik (Otroci) 3 ŽK
Radouch David (Otroci) 3 ŽK
Volmut Jaroslav (DG303) 2 ŽK
Hájek Jiří (DG303) 2 ŽK
Kozel Vlastimil (5 Samyc) 2 ŽK
Tesař Jaroslav (5 Samyc) 2 ŽK
Dohnal Martin (Oranjes) 2 ŽK
Madar Ondřej (Oranjes) 2 ŽK
Kouba Tomáš (Oranjes) 2 ŽK
Varyš Jakub (Chill) 2 ŽK
Špatný Albert (Chill) 2 ŽK
Filip Lukáš (FC Kapr) 2 ŽK
Kašpar Miroslav (FC Kapr) 2 ŽK
Raucher Jaroslav (FC Kapr) 2 ŽK
Konvička Tomáš (FC Kapr) 2 ŽK
Mach Zdeněk (Sok. louka) 2 ŽK
Machnyk Martin (Sok. louka) 2 ŽK
Faktor Václav (Sok. louka) 2 ŽK
Schánělec Tomáš (Sok. louka) 2 ŽK
Staněk Radim (Otroci) 2 ŽK
Žurek Jan (FC Mexico) 2 ŽK
Žurek Roman (FC Mexico) 2 ŽK
Novák Petr (Seš-lost) 2 ŽK
Koloušek Jan (Seš-lost) 2 ŽK
Rusín Daniel (Chill) 1 ŽK
Veselý Roman (Chill) 1 ŽK
Janda David (Chill) 1 ŽK
Benedikt Ladislav (Chill) 1 ŽK
Tesař Václav (Vod. drůbež) 1 ŽK
Lukáš Jan (Vod. drůbež) 1 ŽK
Rokůsek Filip (Vod. drůbež) 1 ŽK
Plojhar Tomáš (5 Samyc) 1 ŽK
Šulc Jaroslav (5 Samyc) 1 ŽK
Brůžek Jindřich (Sok. louka) 1 ŽK
Kapusta Radek (Sok. louka) 1 ŽK
Kapusta Milan (Sok. louka) 1 ŽK
Trnka Jan (Sok. louka) 1 ŽK
Polanský Tomáš (Oranjes) 1 ŽK
Moudrý Josef (Seš-lost) 1 ŽK
Fodor Patrik (Seš-lost) 1 ŽK
Calta David (FC Kapr) 1 ŽK
Štěch Petr (FC Kapr) 1 ŽK
Šimčík Ivan (FC Mexico) 1 ŽK
Beneš Petr (FC Mexico) 1 ŽK
Richter Mikuláš (FC Mexico) 1 ŽK
Kochma Ondřej (FC Mexico) 1 ŽK
Jirkovský Pavel (FC Mexico) 1 ŽK
Pelech Stanislav (FC Mexico) 1 ŽK
Vorel Zbyněk (DG303) 1 ŽK
Sládek Petr (DG303) 1 ŽK
Hornát Jan (DG303) 1 ŽK
Vorel Jaromír (DG303) 1 ŽK
Kukla Karel (DG303) 1 ŽK
Pomeje Marek (Otroci) 1 ŽK
Kříž Filip (Otroci) 1 ŽK
Rein Filip (Otroci) 1 ŽK
Kovačičin Jan (Otroci) 1 ŽK
Kabele Jakub (Otroci) 1 ŽK
Slípka Martin (Otroci) 1 ŽK
ČERVENÉ KARTY
     
Benedikt Ondřej (Chill) 1 ČK
Färber Miroslav (Chill) 1 ČK
Novák Petr (Seš-lost) 1 ČK
Roučka Jiří (5 Samyc) 1 ČK
Kozel Vlastimil (5 Samyc) 1 ČK
Hrachovec Václav (DG303) 1 ČK
Zlatohlávek Martin (Oranjes) 1 ČK
Mottl Petr (FC Mexico) 1 ČK
Kapusta Milan (Sokolská louka) 1 ČK
Liška Michal (Sokolská louka) 1 ČK
Benhák František (Otroci) 1 ČK
Rauscher Jaroslav (FC Kapr) 1 ČK
Vodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská liga
© VODŇANSKÁ LIGA 2020 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz