Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<

2016/2017 Výsledky

  STATOM základní část      
1. kolo 20.11.2016     neděle Výsledky  
13h Chill - 5 Samyc   9:1 (2:0)
14h FC Mexico - Oranjes   6:1 (1:1)  
15h Sokolská louka - Seš-lost   5:2 (2:1)
 
16h DG303 - Vodňanská drůbež   8:2 (3:1)
17h FC Kapr - Otroci   1:7 (0:1)  
  Komentáře k zápasům 1. kola >>      
             
2. kolo 27.11.2016     neděle Výsledky  
13h Oranjes - Vodňanská drůbež   2:3 (0:1)  
14h FC Mexico - Otroci   2:7 (2:1)
15h FC Kapr - Sokolská louka   2:4 (0:4)  
16h Chill - Seš-lost   1:1 (0:1)  
17h DG303 - 5 Samyc   10:5 (6:1)  
  Komentáře k zápasům 2. kola >>      
             
3. kolo 4.12.2016     neděle Výsledky  
13h Oranjes - Otroci   1:16 (0:8)  
14h FC Mexico - Sokolská louka   5:3 (3:2)
 
15h DG303 - Seš-lost   15:2 (8:2)  
16h 5 Samyc - Vodňanská drůbež   3:4 (3:0)  
17h Chill - FC Kapr   5:3 (1:3)
  Komentáře k zápasům 3. kola >>      
             
4. kolo 17.12.2016     sobota Výsledky  
13h 5 Samyc - FC Mexico   0:5 (0:1)  
14h Sokolská louka - Vodňanská drůbež   6:5 (3:2)  
15h Oranjes - DG303   1:8 (1:3)  
16h Seš-lost - FC Kapr   1:2 (1:0)
17h Otroci - Chill   3:8 (2:3)
  Komentáře k zápasům 4. kola >>      
             
5. kolo 18.12.2016     neděle Výsledky  
13h DG303 - FC Mexico   4:2 (1:1)
14h Oranjes - Chill   8:7 (5:1)  
15h 5 Samyc - FC Kapr   1:6 (1:5)  
16h Seš-lost - Vodňanská drůbež   4:1 (1:1)  
17h Otroci - Sokolská louka   4:4 (3:3)  
  Komentáře k zápasům 5. kola >>      
             
6. kolo 26.12.2016     pondělí Výsledky  
13h FC Mexico - Chill   4:6 (0:4)
14h Oranjes - Sokolská louka   2:1 (0:1)  
15h 5 Samyc - Seš-lost   9:2 (4:1)  
16h Otroci - Vodňanská drůbež   9:4 (5:2)
17h DG303 - FC Kapr   8:0 (2:0)
  Komentáře k zápasům 6. kola >>      
             
7. kolo 8.1.2017     neděle Výsledky  
13h 5 Samyc - Oranjes   5:4 (0:3)  
14h Sokolská louka - Chill   3:7 (1:3)  
15h Seš-lost - FC Mexico   3:11 (0:7)  
16h Otroci - DG303   9:3 (4:3)  
17h FC Kapr - Vodňanská drůbež   3:4 (1:3)
 
  Komentáře k zápasům 7. kola >>      
             
8. kolo 15.1.2017     neděle Výsledky  
13h FC Kapr - Oranjes   7:1 (2:0)  
14h Seš-lost - Otroci   3:11 (2:5)
15h FC Mexico - Vodňanská drůbež   7:1 (4:0)
16h Sokolská louka - 5 Samyc   1:3 (0:1)
17h Chill - DG303   1:5 (0:2)
  Komentáře k zápasům 8. kola >>      
             
9. kolo 22.1.2017     neděle Výsledky  
13h Seš-lost - Oranjes   5:2 (5:1)
14h Sokolská louka - DG303   1:10 (0:5)  
15h Chill - Vodňanská drůbež   5:3 (2:2)  
16h Otroci - 5 Samyc   7:5 (1:2)  
17h FC Kapr - FC Mexico   1:2 (1:1)
  Komentáře k zápasům 9. kola >>      
             
             
  DESIGN ELEKTRO FINAL 4      
10. kolo 28.1.2017     sobota Výsledky  
13h Vodňanská drůbež – Oranjes   2:5 (2:3)
 
14h Sokolská louka – FC Kapr   1:6 (1:2)
 
15h Seš-lost – 5 Samyc   3:3 (0:1)
 
16h DG303 – FC Mexico (Semifinále A)   7:2 (4:2)
 
17h Otroci – Chill (Semifinále B)   3:5 (1:0)
  Komentáře k zápasům 10. kola >>      
             
11. kolo 5.2.2017     neděle Výsledky  
13h FC Kapr - Oranjes   4:2 (2:1)  
14h Vodňanská drůbež - 5 Samyc   7:4 (4:1)
 
15h Sokolská louka - Seš-lost   4:7 (1:2)  
16h Chill - Otroci (Semifinále B)   3:7 (1:4)  
17h FC Mexico - DG303 (Semifinále A)   4:11 (2:5)
  Komentáře k zápasům 11. kola >>      
             
12. kolo 12.2.2017     neděle Výsledky  
13h Vodňanská drůbež - Sokolská louka   8:4 (3.2)  
14h FC Kapr - Seš-lost   2:3 (1:2)  
15h 5 Samyc - Oranjes   3:7 (1:3)
 
16h Chill - FC Mexico   2:5 (1:3)
17h Otroci - DG303   1:7 (1:3)
  Komentáře k zápasům 12. kola >>      
             
13. kolo 18.2.2017     sobota Výsledky  
13h Seš-lost - Oranjes   2:4 (0:2)
14h 5 Samyc - Sokolská louka   4:5 (3:3)  
15h FC Kapr - Vodňanská drůbež   3:6 (0:1)  
16h FC Mexico - Chill   4:9 (1:4)
17h DG303 - Otroci   6:3 (3:1)
  Komentáře k zápasům 13. kola >>      
Vodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská liga
© VODŇANSKÁ LIGA 2020 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz