Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<

2015/2016 výsledky

  STATOM základní část    
1. kolo 15. 11. 2015 neděle Výsledky
13h Oranjes - Otroci   6:14 (3:8)
14h DG303 – FC KIK   25:0 (9:0)
15:30h Chill – FC Kapr
3:2 (2:0)
16:30h Vodňanská drůbež – Sokolská louka   4:4 (0:2)
17:20h 5 Samyc – FC Mexico   2:15 (0:8)
  Komentáře k zápasům 1. kola >>    
       
2. kolo 22.11.2015 neděle Výsledky
13h Chill – FC Mexico   1:2 (0:0)
14h Vodňanská drůbež – Otroci   4:5 (2:1)
15h Oranjes – 5 Samyc   9:2 (5:1)
16h Sokolská louka – FC KIK   8:1 (3:1)
17h DG303 – FC Kapr 8:6 (4:2)
  Komentáře k zápasům 2. kola >>    
       
3. kolo 29.11.2015 neděle Výsledky
13h Sokolská louka – Otroci   3:4 (3:2)
14h FC Kapr – FC KIK   7:1 (3:0)
15h DG303 – FC Mexico 6:3 (2:0)
16h Vodňanská drůbež – 5 Samyc   13:0 (6:0)
17h Chill – Oranjes   8:5 (4:0)
  Komentáře k zápasům 3. kola >>    
       
4. kolo 6.12.2015 neděle Výsledky
13h FC Mexico – Oranjes   3:6 (2:1)
14h Otroci – Chill 4:2 (2:1)
15h 5 Samyc – FC KIK   3:2 (2:1)
16h FC Kapr – Vodňanská drůbež   1:7 (0:2)
17h Sokolská louka – DG303   4:8 (2:3)
  Komentáře k zápasům 4. kola >>    
       
5. kolo 20.12.2015 neděle Výsledky
13h Otroci – FC KIK   31:4 (16:3)
14h Sokolská louka – 5 Samyc   11:6 (6:4)
15h FC Kapr – FC Mexico   3:1 (2:0)
16h Vodňanská drůbež – Chill 3:4 (0:3)
17h DG303 – Oranjes   6:5 (3:3)
  Komentáře k zápasům 5. kola >>    
       
6. kolo 25.12.2015 pátek Výsledky
13h DG303 – Vodňanská drůbež 5:6 (3:4)
14h Otroci – 5 Samyc   12:3 (6:0)
15h FC Kapr – Oranjes   0:2 (0:0)
16h FC Mexico – FC KIK   17:3 (8:2)
17h Sokolská louka – Chill   3:5 (2:4)
  Komentáře k zápasům 6. kola >>    
       
7. kolo 27.12.2015 neděle Výsledky
13h FC Kapr – Sokolská louka   2:4 (0:1)
14h 5 Samyc – Chill   1:2 (0:1)
15h FC Mexico – Vodňanská drůbež   5:5 (1:2)
16h Oranjes – FC KIK   9:2 (2:1)
17h Otroci - DG303 5:6 (3:2)
  Komentáře k zápasům 7. kola >>    
       
8. kolo 2.1.2016 sobota Výsledky
13h Otroci – FC Kapr   16:4 (7:3)
14h Chill – FC KIK   5:0 kont.
15h 5 Samyc – DG303   0:9 (0:4)
16h FC Mexico – Sokolská louka   7:2 (2:0)
17h Oranjes – Vodňanská drůbež 5:3 (2:2)
  Komentáře k zápasům 8. kola >>    
       
9. kolo 9.1.2016 sobota Výsledky
13h Oranjes – Sokolská louka   8:3 (5:3)
14h FC Mexico – Otroci   5:9 (1:2)
15h Vodňanská drůbež – FC KIK   15:2 (7:1)
16h 5 Samyc – FC Kapr   2:4 (0:1)
17h Chill – DG303 4:3 (1:2)
  Komentáře k zápasům 9. kola >>    
       
       
  FINAL4    
10. kolo 17. 1. 2016 neděle Výsledky
13h 5 Samyc – FC Kapr   3:11 (3:3)
14h Vodňanská drůbež – Sokolská louka   6:4 (3:3)
15h FC Mexico – FC KIK   2:1 (0:0)
16h Chill – DG303 ½ finále B  2:2 (1:1)
17h Otroci – Oranjes ½ finále A 12:4 (7:2)
  Komentáře k zápasům 10. kola >>    
       
11. kolo 23.1.2016 sobota Výsledky
13h Sokolská louka – FC KIK   18:3 (7:2)
14:30h Vodňanská drůbež – 5 Samyc   6:0 (2:0)
15:20h FC Mexico - FC Kapr   4:6 (0:3)
16h Oranjes – Otroci ½ finále A 2:8 (1:3)
17h DG303 – Chill ½ finále B  6:2 (2:2)
  Komentáře k zápasům 11. kola >>    
       
12. kolo 7.2.2016 neděle Výsledky
13h Sokolská louka – 5 Samyc   2:4 (1:1)
14h FC Kapr – FC KIK   7:1 (5:1)
15h FC Mexico – Vodňanská drůbež   0:5 kont.
16h Chill – Oranjes O 3. místo 6:8 (2:2)
17h DG303 – Otroci FINÁLE  3:3 (1:2)
  Komentáře k zápasům 12. kola >>    
       
13. kolo 13.2.2016 sobota Výsledky
13h Sokolská louka - FC Mexico   3:4 (1:0)
14h FC Kapr – Vodňanská drůbež   2:5 (1:2)
15h 5 Samyc - FC KIK   2:1 (1:1)
16h Oranjes – Chill O 3. místo 2:3 (0:1)
17h Otroci – DG303 FINÁLE  2:4 (0:2)
  Komentáře k zápasům 13. kola >>    
Vodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská liga
© VODŇANSKÁ LIGA 2020 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz