Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<

2014/2015 výsledky

  STATOM základní část    
1. kolo 16. 11. 2014 neděle Výsledky
13h FC Kapr – Sokolská louka   2:3 (1:2)
14h FC KIK – 5 Samyc   1:4 (0:2)
15h Otroci – Oranjes   4:1 (1:1)
16h Chill – DG303   0:12 (0:7)
17h FC Mexico – Vodňanská drůbež   4:2 (0:1)
  Komentáře k zápasům 1. kola >>    
       
2. kolo 22. 11. 2014 sobota Výsledky
13h FC Mexico – Otroci   6:10 (1:4)
14h 5 Samyc – DG303   5:8 (3:4)
15h FC KIK – Vodňanská drůbež   0:10 (0:2)
16h FC Kapr – Oranjes   6:3 (4:1)
17h Chill – Sokolská louka   4:2 (2:1)
  Komentáře k zápasům 2. kola >>    
       
3. kolo 30. 11. 2014 neděle Výsledky
13h 5 Samyc – Vodňanská drůbež   3:5 (1:1)
14h Sokolská louka – DG303   2:10 (1:3)
15h Chill – Oranjes   5:2 (2:2)
16h FC KIK – Otroci   2:11 (0:5)
17h FC Kapr – FC Mexico   3:2 (1:0)
  Komentáře k zápasům 3. kola >>    
       
4. kolo 6. 12. 2014 sobota Výsledky
13h Oranjes – FC Mexico   3:5 (3:2)
14h Otroci – DG303   4:3 (3:2)
15h Vodňanská drůbež – FC Kapr   4:3 (2:3)
16h Sokolská louka – FC KIK   7:0 (5:0)
17h 5 Samyc – Chill   3:10 (2:7)
  Komentáře k zápasům 4. kola >>    
       
5. kolo 14. 12. 2014 neděle Výsledky
13h Chill – FC KIK   3:5 (1:2)
14h Vodňanská drůbež – Otroci   4:10 (2:5)
15h Sokolská louka – FC Mexico   1:3 (0:0)
16h Oranjes – DG303   7:11 (5:4)
17h 5 Samyc – FC Kapr   4:2 (0:1)
  Komentáře k zápasům 5. kola >>    
       
6. kolo 20. 12. 2014 sobota Výsledky
13h Vodňanská drůbež – DG303   2:3 (0:1)
14h 5 Samyc – Otroci   0:8 (0:4)
15h Sokolská louka – Oranjes   5:1 (2:1)
16h FC KIK – FC Kapr   3:12 (1:6)
17h Chill – FC Mexico   6:3 (2:1)
  Komentáře k zápasům 6. kola >>    
       
7. kolo 26. 12. 2014 pátek Výsledky
13h FC Mexico – DG303   7:6 (3:3)
14h Otroci – FC Kapr   9:4 (3:1)
15h Oranjes – FC KIK   9:2 (4:0)
16h Vodňanská drůbež - Chill   5:3 (2:2)
17h Sokolská louka – 5 Samyc   3:6 (1:1)
  Komentáře k zápasům 7. kola >>    
       
8. kolo 3. 1. 2015 sobota Výsledky
13h Vodňanská drůbež – Sokolská louka   9:7 (4:1)
14h Otroci – Chill   12:1 (3:0)
15h FC Kapr – DG303   5:6 (3:2)
16h Oranjes – 5 Samyc   2:3 (2:2)
17h FC Mexico – FC KIK   7:6 (5:2)
  Komentáře k zápasům 8. kola >>    
       
9. kolo 10. 1. 2015 sobota Výsledky
13h FC Mexico – 5 Samyc   4:1 (3:1)
14h Oranjes – Vodňanská drůbež   4:7 (2:3)
15h FC KIK – DG303   6:15 (3:8)
16h FC Kapr – Chill   4:11 (1:5)
17h Otroci – Sokolská louka   5:0 kont.
  Komentáře k zápasům 9. kola >>    
       
       
  FINAL4    
10. kolo 18. 1. 2015 neděle Výsledky
13h Oranjes – FC Kapr   4:1 (3:1)
14h 5 Samyc – FC KIK   6:1 (1:1)
15h Chill – Sokolská louka   7:4 (2:2)
16h Otroci – Vodňanská drůbež ½ finále A 8:2 (5:0)
17h DG303 – FC Mexico ½ finále B 4:2 (2:1)
  Komentáře k zápasům 10. kola >>    
       
11. kolo 25. 1. 2015 neděle Výsledky
13h Sokolská louka – FC KIK   4:1 (1:0)
14h 5 Samyc – FC Kapr   6:3 (0:2)
15h Chill – Oranjes   5:2 (2:0)
16h FC Mexico – DG303 ½ finále B 5:13 (4:7)
17h Vodňanská drůbež – Otroci ½ finále A 3:2 (1:2)
  Komentáře k zápasům 11. kola >>    
       
12. kolo 1. 2. 2015 neděle Výsledky
13h Sokolská louka – Oranjes   3:5 (1:1)
14h FC Kapr – FC KIK   8:1 (4:0)
15h FC Mexico – Vodňanská drůbež o 3. místo 4:6 (2:3)
16h 5 Samyc – Chill   2:8 (0:3)
17h DG303 – Otroci FINÁLE 4:0 (2:0)
  Komentáře k zápasům 12. kola >>    
       
13. kolo 7. 2. 2015 sobota Výsledky
13h Oranjes – FC KIK   10:1 (2:0)
14h FC Kapr – Chill   2:5 (0:3)
15h Sokolská louka – 5 Samyc   3:5 (3:4)
16h Vodňanská drůbež – FC Mexico o 3. místo 3:5 (2:2), na pe. 2:3
17h Otroci – DG303 FINÁLE 0:5 (0:1)
  Komentáře k zápasům 13. kola >>    
Vodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská liga
© VODŇANSKÁ LIGA 2020 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz