Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<

2013/2014 výsledky

  STATOM základní část    
1. kolo 10.11.2013 neděle Výsledky
13h DG303 – FC Kapr   8:1 (3:0)
14h FC KIK - Otroci   5:9 (2:4)
15h FC Mexico - B&D Boys   3:5 (2:4)
16h Vodňanská drůbež - 5 Samyc   6:3 (3:1)
17h Chill - Sokolská louka   3:4 (0:1)
  Komentáře k zápasům 1. kola >>    
       
2. kolo 17.11.2013 neděle  
13h Chill - FC Mexico   1:9 (1:3)
14h Otroci - 5 Samyc   6:2 (4:2)
15h FC KIK - Sokolská louka   4:7 (2:4)
16h DG303 - B&D Boys   4:4 (1:1)
17h Vodňanská drůbež - FC Kapr   2:3 (1:0)
  Komentáře k zápasům 2. kola >>    
       
3. kolo 24.11.2013 neděle  
13h Otroci - Sokolská louka   2:3 (0:2)
14h FC Kapr - 5 Samyc   4:1 (1:1)
15h Vodňanská drůbež - B&D Boys   6:3 (2:1)
16h FC KIK - FC Mexico   0:19 (0:10)
17h DG303 - Chill   3:1 (1:1)
  Komentáře k zápasům 3. kola >>    
       
4. kolo 08.12.2013 neděle  
13h B&D Boys - Chill   1:6 (0:0)
14h FC Mexico - 5 Samyc   7:2 (1:1)
15h Sokolská louka - DG303   4:1 (1:1)
16h FC Kapr - FC KIK   6:2 (4:1)
17h Otroci - Vodňanská drůbež   3:3 (1:0)
  Komentáře k zápasům 4. kola >>    
       
5. kolo 15.12.2013 neděle  
13h Otroci - DG303   3:7 (3:2)
14h Sokolská louka - FC Mexico   2:3 (1:1)
15h FC Kapr - Chill   2:3 (0:1)
16h B&D Boys - 5 Samyc   5:5 (2:2)
17h Vodňanská drůbež - FC KIK   10:4 (5:3)
  Komentáře k zápasům 5. kola >>    
       
6. kolo 22.12.2013 neděle  
13h Sokolská louka - 5 Samyc   7:2 (2:1)
14h Otroci - FC Mexico   5:3 (3:1)
15h FC Kapr - B&D Boys   5:6 (3:4)
16h FC KIK - DG303   2:16 (0:11)
17h Vodňanská drůbež - Chill   2:0 (2:0)
  Komentáře k zápasům 6. kola >>    
       
7. kolo 28.12.2013 sobota  
13h FC Mexico - DG303   3:6 (2:5)
14h Sokolská louka - Vodňanská drůbež   4:4 (1:2)
15h B&D Boys - FC KIK   6:5 (3:1)
16h Chill - 5 Samyc   6:4 (3:4)
17h FC Kapr - Otroci   5:4 (3:1)
  Komentáře k zápasům 7. kola >>    
       
8. kolo 05.01.2014 neděle  
13h Sokolská louka - FC Kapr   1:5 (1:1)
14h DG303 - 5 Samyc   9:4 (6:0)
15h FC Mexico - Vodňanská drůbež   3:2 (3:0)
16h B&D Boys - Otroci   4:8 (2:4)
17h Chill - FC KIK   7:4 (2:2)
  Komentáře k zápasům 8. kola >>    
       
9. kolo 11.01.2014 sobota  
12h B&D Boys - Sokolská louka   0:4 (0:2)
13h Chill - Otroci   5:4 (2:3)
15h FC KIK - 5 Samyc   3:6 (2:3)
16h FC Mexico - FC Kapr   0:3 (0:1)
17h DG303 - Vodňanská drůbež   5:4 (4:2)
  Komentáře k zápasům 9. kola >>    
       
       
  Pod Věží FINAL4    
10. kolo 19.01.2014 neděle  
13h Vodňanská drůbež – FC KIK   16:3 (11:2)
14h Chill – Otroci   3:4 (1:2)
15h 5 Samyc – B&D Boys   1:3 (0:0)
16h Sokolská louka – FC Kapr   2:1 (0:1)
17h DG303 – FC Mexico   4:1 (0:0)
  Komentáře k zápasům 10. kola >>    
       
11. kolo 02.02.2014 neděle  
13h Otroci – FC KIK   2:0 (0:0)
14h Vodňanská drůbež – B&D Boys   13:4 (5:0)
15h Chill – 5 Samyc   5:2 (2:1)
16h FC Mexico – DG303 ½ finále A 1:5 (0:1)
17h FC Kapr – Sokolská louka ½ finále B 0:3 (0:2)
  Komentáře k zápasům 11. kola >>
   
       
12. kolo 09.02.2014 neděle  
13h B&D Boys – FC KIK   12:3 (5:1)
14h Otroci – 5 Samyc   2:1 (1:1)
15h Vodňanská drůbež – Chill   8:2 (3:0)
16h FC Kapr - FC Mexico o 3. místo 3:1 (0:1)
17h Sokolská louka - DG303 FINÁLE 1:5 (1:3)
  Komentáře k zápasům 12. kola >>    
       
13. kolo 15.02.2014 sobota  
13h 5 Samyc – FC KIK   5:0 kontumačně
14h B&D Boys – Chill   4:8 (2:2)
15h Otroci – Vodňanská drůbež   6:11 (3:8)
16h FC Mexico - FC Kapr o 3. místo 3:1 (2:0)
17h DG303 - Sokolská louka FINÁLE 6:2 (3:1)
  Komentáře k zápasům 13. kola >>    
Vodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská liga
© VODŇANSKÁ LIGA 2020 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz