Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<

2012/2013 výsledky

  Základní část    
1. kolo 27. 10. 2012 sobota Výsledky
20h FC KIK - Vodňanská drůbež pondělí 12. 11. 5:6 (2:5)
18h FC Mexico - FC Kapr pátek 26. 10. 3:4 (1:1)
12h Kůrožrouti - B&D Boys   3:2 (1:1)
15h Sokolská louka - DG303   3:7 (1:3)
16:20h Otroci - Chill   5:4 (2:1)
17h Los Bombardos - 5 Samyc   4:6 (1:4)
  Komentáře k zápasům 1. kola >>    
       
2. kolo 3. 11. 2012 sobota Výsledky
17h Chill - Vodňanská drůbež pondělí 19. 11. 1:10 (0:3)
10h Otroci - DG303   1:1 (0:0)
11h Kůrožrouti - FC Kapr   5:4 (0:2)
13h FC KIK - B&D Boys   2:7 (1:5)
16h Sokolská louka - 5 Samyc   7:2 (2:1)
17h FC Mexico - Los Bombardos   6:6 (5:3)
  Komentáře k zápasům 2. kola >>    
       
3. kolo 10. 11. 2012 sobota Výsledky
12h B&D Boys - Vodňanská drůbež neděle 23. 12. 4:9 (3:4)
20h FC KIK - FC Kapr pondělí 19. 11. 2:7 (0:3)
13 Kůrožrouti - Los Bombardos sobota 1. 12. 6:4 (6:3)
15h Otroci - 5 Samyc   10:0 (5:0)
16h Sokolská louka - FC Mexico   4:1 (2:0)
17h Chill - DG303   4:9 (1:5)
  Komentáře k zápasům 3. kola >>    
       
4. kolo 18. 11. 2012 neděle Výsledky
10h DG303 - Vodňanská drůbež   7:9 (1:4)
11h B&D Boys - FC Kapr   4:7 (1:5)
12h Chill - 5 Samyc   4:3 (1:3)
13h FC KIK - Los Bombardos   1:10 (0:4)
14h Otroci - FC Mexico   7:5 (4:0)
15h Kůrožrouti - Sokolská louka   4:4 (1:3)
  Komentáře k zápasům 4. kola >>    
       
5. kolo 24. 11. 2012 sobota Výsledky
10h FC Kapr - Vodňanská drůbež   3:6 (1:2)
10.50h DG303 - 5 Samyc   6:6 (3:1)
11.40h B&D Boys - Los Bombardos   7:2 (2:2)
13h Chill - FC Mexico   3:9 (1:4)
14h FC KIK - Sokolská louka   0:12 (0:7)
15h Otroci - Kůrožrouti   9:2 (5:0)
  Komentáře k zápasům 5. kola >>    
       
6. kolo 9. 12. 2012 neděle Výsledky
10h 5 Samyc - Vodňanská drůbež   9:7 (4:3)
11h FC Kapr - Los Bombardos   4:4 (2:3)
12h DG303 - FC Mexico   9:1 (3:1)
13h B&D Boys - Sokolská louka   1:2 (1:1)
14h Chill - Kůrožrouti   4:6 (1:2)
15h FC KIK - Otroci   4:7 (2:5)
  Komentáře k zápasům 6. kola >>    
       
7. kolo 15. 12. 2012 sobota Výsledky
12:20h Los Bombardos - Vodňanská drůbež   4:6 (1:3)
13h 5 Samyc - FC Mexico   6:3 (2:2)
14h FC Kapr - Sokolská louka   2:7 (0:2)
15h DG303 - Kůrožrouti   16:10 (7:5)
16h B&D Boys - Otroci   1:3 (1:3)
17h Chill - FC KIK   9:2 (4:2)
  Komentáře k zápasům 7. kola >>    
       
8. kolo 22. 12. 2012 sobota Výsledky
12h FC Mexico - Vodňanská drůbež   5:10 (2:4)
13h Los Bombardos - Sokolská louka   4:7 (2:1)
14h 5 Samyc - Kůrožrouti   3:3 (2:2)
15h FC Kapr - Otroci   3:8 (2:4)
16h DG303 - FC KIK   19:1 (6:0)
17h B&D Boys - Chill   3:8 (1:3)
  Komentáře k zápasům 8. kola >>    
       
9. kolo 25. 12. 2012 úterý Výsledky
12h Sokolská louka - Vodňanská drůbež   3:3 (1:0)
13h FC Mexico - Kůrožrouti   3:5 (2:2)
14h Los Bombardos - Otroci   4:2 (2:2)
15h 5 Samyc - FC KIK   14:2 (5:1)
16h FC Kapr - Chill   1:5 (0:3)
17h DG303 - B&D Boys   5:2 (2:0)
  Komentáře k zápasům 9. kola >>    
       
10. kolo 29. 12. 2012 sobota Výsledky
12h Kůrožrouti - Vodňanská drůbež   11:3 (3:2)
13h Sokolská louka - Otroci   2:2 (1:0)
14h FC Mexico - FC KIK   6:3 (4:0)
15h Los Bombardos - Chill   3:8 (3:3)
16h 5 Samyc - B&D Boys   1:4 (0:4)
17h FC Kapr - DG303   6:7 (1:4)
  Komentáře k zápasům 10. kola >>    
       
11. kolo 5. 1. 2013 sobota Výsledky
12h Otroci - Vodňanská drůbež   8:4 (6:3)
13h Kůrožrouti - FC KIK   0:5 kont.
14h Sokolská louka - Chill   7:5 (4:3)
15h FC Mexico - B&D Boys   4:7 (2:3)
16h Los Bombardos - DG303   6:7 (1:2)
17h 5 Samyc - FC Kapr   4:10 (0:5)
  Komentáře k zápasům 11. kola >>    
       
  Družba PLAY OFF 2013    
12. kolo 13. 1. 2013 neděle Výsledky
12h B&D Boys - FC KIK o 9.-12. místo 7:2 (2:0)
13h FC Mexico - Los Bombardos o 9.-12. místo 11:1 (5:1)
14h DG303 - FC Kapr ¼ finále A 3:2 (2:1)
15h Otroci - 5 Samyc ¼ finále B 7:3 (4:2)
16h Sokolská louka - Chill ¼ finále C 2:6 (0:1)
17h Vodňanská drůbež - Kůrožrouti ¼ finále D 4:4 (2:1)
  Komentáře k zápasům 12. kola >>    
       
13. kolo 19. 1. 2013 sobota Výsledky
12h Los Bombardos - FC KIK o 9.-12. místo 0:5 kont.
13h B&D Boys - FC Mexico o 9.-12. místo 4:7 (0:3)
14h Kůrožrouti - Vod. drůbež ¼ finále D 5:5 (4:2) pen. 4:5
15h Chill - Sokolská louka ¼ finále C 2:1 (0:1)
16h 5 Samyc - Otroci ¼ finále B 3:10 (2:3)
17h FC Kapr - DG303 ¼ finále A 1:8 (0:5)
  Komentáře k zápasům 13. kola >>    
       
14. kolo 26. 1. 2013 sobota Výsledky
12h FC Mexico - FC KIK o 9.-12. místo 5:3 (1:1)
13h Los Bombardos - B&D Boys o 9.-12. místo 0:14 (0:9)
14h FC Kapr - Kůrožrouti o umístění C 3:6 (2:4)
15h 5 Samyc - Sokolská louka o umístění D 1:2 (0:1)
16h DG303 - Vodňanská drůbež ½ finále A 4:4 (2:2)
17h Otroci - Chill ½ finále B 5:2 (2:1)
  Komentáře k zápasům 14. kola >>    
       
15. kolo 9. 2. 2013 sobota Výsledky
12h FC Mexico - Los Bombardos o 9.-12. místo 14:3 (7:1)
13h B&D Boys - FC KIK o 9.-12. místo 5:0 kont.
14h Sokolská louka - 5 Samyc o umístění D 2:2 (1:1)
15h Kůrožrouti - FC Kapr o umístění C 6:8 (3:2)
16h Chill - Otroci ½ finále B 3:8 (2:2)
17h Vodňanská drůbež - DG303 ½ finále A 2:1 (0:0)
  Komentáře k zápasům 15. kola >>    
       
16. kolo 16. 2. 2013 sobota Výsledky
12h B&D Boys - FC Mexico o 9.-12. místo 3:1 (2:1)
13h Los Bombardos - FC KIK o 9.-12. místo 0:5 kont.
14h FC Kapr - 5 Samyc o 7. místo 7:3 (4:2)
15h Kůrožrouti - Sokolská louka o 5. místo 5:5 (5:2)
16h DG303 - Chill o 3. místo 4:4 (2:3)
17h Vodňanská drůbež - Otroci FINÁLE 3:1 (1:1)
  Komentáře k zápasům 16. kola >>    
       
17. kolo 23. 2. 2013 sobota Výsledky
12h Los Bombardos - B&D Boys o 9.-12. místo 0:5 kont.
13h FC Mexico - FC KIK o 9.-12. místo 20:2 (6:1)
14h 5 Samyc - FC Kapr o 7. místo 5:1 (2:0)
15h Sokolská louka - Kůrožrouti o 5. místo 6:3 (3:0)
16h Chill - DG303 o 3. místo 3:7 (3:2)
17h Otroci - Vodňanská drůbež FINÁLE 7:3 (3:1)
  Komentáře k zápasům 17. kola >>    
© VODŇANSKÁ LIGA 2020 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz