Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<

2008/2009 výsledky

  Základní část    
1. kolo     Výsledky
  FC Kapr - Sokolská louka   0:4 (0:2)
  Otroci - 5 Samyc   8:0 (3:0)
  DG303 - Pumpička   5:1 (2:1)
  Gambáč - Jihočeská drůbež   1:29 (1:11)
  Komentáře k zápasům 1. kola >>    
       
2.kolo      
  Gambáč – DG303   3:13 (1:3)
  Otroci – Sokolská louka   5:2 (1:1)
  Pumpička – 5 Samyc   8:1 (4:0)
  Jihočeská drůbež – FC Kapr   9:5 (4:0)
  Komentáře k zápasům 2. kola >>    
       
3. kolo      
  Otroci – Jihočeská drůbež   3:13 (2:5)
  DG303 – FC Kapr   6:5 (3:2)
  Gambáč - Pumpička   2:5 (1:2)
  5 Samyc - Sokolská louka   1:9 (0:2)
  Komentáře k zápasům 3. kola >>    
       
4. kolo      
  Pumpička - Sokolská louka   4:3 (1:3)
  Otroci - DG303   4:2 (1:1)
  Gambáč - FC Kapr   2:8 (1:2)
  5 Samyc - Jihočeská drůbež   0:6 (0:1)
  Komentáře k zápasům 4. kola >>    
       
5. kolo      
  Jihočeská drůbež - Sokolská louka   10:3 (6:2)
  Otroci - Gambáč   10:3 (5:1)
  FC Kapr - Pumpička   5:2 (1:0)
  5 Samyc - DG303   1:8 (1:2)
  Komentáře k zápasům 5. kola >>    
       
6. kolo      
  FC Kapr – Otroci   3:6 (3:2)
  DG303 – Sokolská louka   9:5 (5:1)
  Jihočeská drůbež - Pumpička   7:3 (3:2)
  Gambáč – 5 Samyc   4:4 (3:1)
  Komentáře k zápasům 6. kola >>    
       
7. kolo      
  5 Samyc – FC Kapr   3:4 (1:2)
  Otroci – Pumpička   5:4 (2:2)
  DG303 – Jihočeská drůbež   10:6 (6:2)
  Gambáč – Sokolská louka   3:6 (0:4)
  Komentáře k zápasům 7. kola >>    
       
       
  PLAY OFF 2009    
8. kolo      
  Jihočeská drůbež – Gambáč 1/4finále 13:6 (5:2)
  Sokolská louka - FC Kapr 1/4finále 3:2 (3:1)
  DG303 – 5 Samyc 1/4finále 10:0 (3:0)
  Otroci - Pumpička 1/4finále 2:11 (0:6)
  Komentáře k zápasům 8. kola >>    
       
9. kolo      
  5 Samyc - DG303 1/4finále 5:7 (0:5)
  Pumpička - Otroci 1/4finále 6:5 (2:1)
  FC Kapr - Sokolská louka 1/4finále 2:3 (0:1)
  Gambáč - Jihočeská drůbež 1/4finále 6:17 (3:3)
  Komentáře k zápasům 9. kola >>    
       
10. kolo      
  Jihočeská drůbež - Sokolská louka 1/2finále 4:4 (2:2)
  Pumpička – DG303 1/2finále  3:4 (1:3)
  Gambáč - FC Kapr o umístění  1:9 (0:5)
  Otroci - 5 Samyc o umístění  5:0 (2:0)
  Komentáře k zápasům 10. kola >>    
       
11. kolo      
  Sokolská louka - Jihočeská drůbež 1/2finále 4:5 (2:2)
  DG303 - Pumpička 1/2finále  7:1 (2:0)
  FC Kapr – Gambáč o umístění  11:2 (5:1)
  5 Samyc - Otroci o umístění  5:7 (3:4)
  Komentáře k zápasům 11. kola >>    
       
12. kolo      
  Jihočeská drůbež – DG303 FINÁLE 8:5 (4:1)
  Pumpička – Sokolská louka o 3. místo 4:3 (3:2)
  Otroci – FC Kapr o 5. místo 3:11 (1:5)
  5 Samyc – Gambáč o 7. místo 7:3 (5:1)
  Komentáře k zápasům 12. kola >>    
       
13. kolo      
  Gambáč - 5 Samyc o 7. místo 5:10 (1:6)
  FC Kapr - Otroci o 5. místo 12:3 (5:0)
  Sokolská louka - Pumpička o 3. místo  2:3 (1:1)
  DG303 - Jihočeská drůbež FINÁLE 9:4 (4:2)
  Komentáře k zápasům 13. kola >>    
© VODŇANSKÁ LIGA 2020 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz