Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
Výstupy z předsezónní schůze 2019
| bakeero

Výstupy z předsezónní schůze 2019

V neděli 3. listopadu 2019 proběhla v restauraci Pod Věží předsezónní schůze zástupců klubů a my vás už tradičně seznámíme s jejími výstupy.

Jako první přišlo na řadu to nejdůležitější; startovné. Jeho výše je stejná již několik let a měnit se nebude ani letos, i když došlo ke zdražení nájmu víceúčelové haly. Každý mančaft tedy zaplatí (stějně jako v předešlých letech) 6 500 Kč. Startovné je třeba odevzdat nejpozději ve 3. kole - tj. v neděli 8. prosince 2019. Tým, který do tohoto termínu neodevzdá startovné bude mít zablokovanou soupisku a nebude moci doplňovat hráče!

Pronájem haly zdražil o 50 Kč / hod., což znamená, že za  celý hrací den (5 hodin) nově zaplatíme 3 250 Kč (vč. pronájmu kabin) a za celou sezónu tedy vydáme CELKEM 42 250 Kč. Loni to bylo 39 000 Kč, nicméně díky sponzorům (které představíme v samostatném článku) dokážeme rozdíl kompenzovat a startovné zvyšovat nemusíme.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Pravidla Vodňanské ligy

Zástupci klubů byli dále seznámeni s řadou letošních novinek, které postupně představíme na našem webu také vám a myslím, že se máte na co těšit. Kdo nás sleduje na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Youtube a Twitter), tak už možná tuší, ostatní si musí počkat, ale rozhodně se vám vyplatí sledovat Vodňanskou ligu na všech zmíněných platformách - jedině tak o nic nepřijdete a budete dostávat informace ze soutěže jako první!

PŘIPOMEŇTE SI: Výstupy z předsezónní schůze 2018

Ohledně pravidel letos nepřišel žádný návrh na aktualizace, takže snad jen pro připomenutí si rozklikněte loňské novinky na odkazu výše.

Vodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská ligaVodňanská liga
© VODŇANSKÁ LIGA 2020 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz