Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<

Zápasy

  STATOM základní část      
1. kolo 18. 11. 2018     neděle Výsledky  
12h DG303 - FC Kapr   5:5 (1:1)  
13h Seš-lost - Chill   4:6 (0:3)  
14h 5 Samyc - Oranjes   3:5 (2:2)
15h Sokolská louka - FC Mexico   2:4 (0:2)  
16h Vodňanská drůbež - OC Delfín   7:5 (4:2)
  Komentáře k zápasům 1. kola >>      
             
2. kolo 25. 11. 2018     neděle Výsledky  
12h Sokolská louka - OC Delfín   10:4 (6:2)  
13h Vodňanská drůbež - Seš-lost   5:5 (1:3)  
14h FC Mexico - FC Kapr   10:3 (5:1)
15h 5 Samyc - Chill   3:4 (1:2)  
16h DG303 - Oranjes   9:1 (5:1)
  Komentáře k zápasům 2. kola >>      
             
3. kolo 2. 12. 2018     neděle Výsledky  
12h Oranjes - Chill   1:9 (1:4)  
13h OC Delfín - FC Kapr   3:5 (1:2)
14h DG303 - Vodňanská drůbež   12:3 (5:2)
15h Sokolská louka - 5 Samyc   5:3 (2:1)  
16h FC Mexico - Seš-lost   3:2 (1:0)  
  Komentáře k zápasům 3. kola >>      
             
4. kolo 9. 12. 2018     neděle Výsledky  
12h Seš-lost - 5 Samyc   3:3 (2:1)  
13h Vodňanská drůbež - FC Kapr   1:5 (0:2)
14h Chill - Sokolská louka   11:5 (9:1)  
15h OC Delfín - DG303   1:16 (0:8)  
16h Oranjes - FC Mexico   1:13 (0:6)  
  Komentáře k zápasům 4. kola >>      
             
5. kolo 16. 12. 2018     neděle Výsledky  
12h OC Delfín - 5 Samyc   2:4 (1:2)
13h Chill - Vodňanská drůbež   7:1 (4:0)  
14h FC Mexico - DG303   5:3 (3:2)
15h Seš-lost - FC Kapr   0:3 (0:0)  
16h Oranjes - Sokolská louka   3:10 (3:3)  
  Komentáře k zápasům 5. kola >>      
             
6. kolo 22. 12. 2018     sobota Výsledky  
12h Chill - FC Kapr   5:4 (3:2)
13h Oranjes - Vodňanská drůbež   1:4 (1:1)  
14h OC Delfín - Seš-lost   3:11 (2:6)  
15h DG303 - Sokolská louka   3:2 (2:1)
16h FC Mexico - 5 Samyc   3:4 (2:2)  
  Komentáře k zápasům 6. kola >>      
             
7. kolo 29. 12. 2018     sobota Výsledky  
12h Vodňanská drůbež - Sokolská louka   2:8 (1:7)  
13h Seš-lost - DG303   4:13 (2:8)
14h 5 Samyc - FC Kapr   1:9 (1:1)  
15h OC Delfín - Oranjes   8:4 (5:2)  
16h Chill - FC Mexico   4:4 (4:1)  
  Komentáře k zápasům 7. kola >>      
             
8. kolo 6. 1. 2019     neděle Výsledky  
12h Chill - OC Delfín   14:4 (5:2)  
13h Sokolská louka - FC Kapr   5:4 (2:3)
14h Vodňanská drůbež - FC Mexico   5:8 (3:2)  
15h Seš-lost - Oranjes   7:2 (3:1)  
16h 5 Samyc - DG303   3:10 (2:5)
  Komentáře k zápasům 8. kola >>      
             
9. kolo 12. 1. 2019     sobota Výsledky  
12h 5 Samyc - Vodňanská drůbež   4:1 (3:1)  
13h Oranjes - FC Kapr   3:12 (0:5)
14h DG303 - Chill   5:1 (4:1)
15h Sokolská louka - Seš-lost   4:3 (3:1)  
16h FC Mexico - OC Delfín   10:5 (3:1)
  Komentáře k zápasům 9. kola >>      
             
             
  DESIGN ELEKTRO FINAL 4      
10. kolo 20. 1. 2019     neděle Výsledky  
12h 5 Samyc - Oranjes   6:5 (2:3)  
13h FC Kapr - Seš-lost   2:6 (2:2)
14h OC Delfín - Vodňanská drůbež   3:16 (1:7)  
15h DG303 - Chill (Semifinále B)   8:1 (2:1)
16h FC Mexico - Sokolská louka (Semifinále A)   6:2 (3:1)
  Komentáře k zápasům 10. kola >>      
             
11. kolo 3. 2. 2019     neděle Výsledky  
12h Seš-lost - Oranjes   8:4 (4:1)  
13h 5 Samyc - Vodňanská drůbež   8:10 (2:5)
14h FC Kapr - OC Delfín   15:4 (8:3)
15h Sokolská louka - FC Mexico (Semifinále A)   0:5 (0:1)
16h Chill - DG303 (Semifinále B)   2:9 (1:5)
  Komentáře k zápasům 11. kola >>      
             
12. kolo 10. 2. 2019     neděle Výsledky  
12h Vodňanská drůbež - Oranjes   8:7 (3:3)  
13h Seš-lost - OC Delfín   12:3 (5:2)
14h 5 Samyc - FC Kapr   0:6 (0:2)  
15h Chill - Sokolská louka   6:1 (0:0)
16h DG303 - FC Mexico   5:3 (3:0)
  Komentáře k zápasům 12. kola >>      
             
13. kolo 16. 2. 2019     sobota Výsledky  
12h OC Delfín - Oranjes   4:10 (1:5)  
13h Vodňanská drůbež - FC Kapr   7:5 (4:1)
14h Seš-lost - 5 Samyc   9:1 (3:0)  
15h Sokolská louka - Chill   2:6 (2:2)
16h FC Mexico - DG303   2:6 (0:4)
  Komentáře k zápasům 13. kola >>      
© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz