Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<

Žluté & červené karty

ŽLUTÉ KARTY 
Folta Dominik Chill 4 ŽK
Benedikt Ladislav Chill 4 ŽK
Funda Radim Seš-lost 4 ŽK
Profant Michal Sok. louka 4 ŽK
Hojdekr Michal FC Kapr 3 ŽK
Hrachovec Patrik Seš-lost 3 ŽK
Šulc Stanislav 5 Samyc 3 ŽK
Kvapil Martin Sok. louka 3 ŽK
Liška Michal Sok. louka 3 ŽK
Pícha Karel FC Mexico 3 ŽK
Pasecký Petr FC Mexico 3 ŽK
Novák Petr Vod. drůbež 2 ŽK
Valenta Petr Vod. drůbež 2 ŽK
Tesař Jaroslav 5 Samyc 2 ŽK
Mahák Michal 5 Samyc 2 ŽK
Andres Daniel 5 Samyc 2 ŽK
Želízko Stanislav Seš-lost 2 ŽK
Polanský Matěj Seš-lost 2 ŽK
Konvička Tomáš FC Kapr 2 ŽK
Kukla Karel DG 303 2 ŽK
Rauscher Jaroslav DG 303 2 ŽK
Schánělec Tomáš Sok. louka 2 ŽK
Varyš Jakub Chill 2 ŽK
Linhart Jan Chill 2 ŽK
Kouba Tomáš Chill 2 ŽK
Žurek Jan FC Mexico 2 ŽK
Jirkovský Pavel FC Mexico 2 ŽK
Zlatohlávek Martin Oranjes 2 ŽK
Brtna Aleš Oranjes 2 ŽK
Šmíd Tomáš OC Delfín 1 ŽK
Moudrý Josef OC Delfín 1 ŽK
Nosek Jiří OC Delfín 1 ŽK
Kašpar Miroslav OC Delfín 1 ŽK
Schwarz Josef OC Delfín 1 ŽK
Vondrášek Jaroslav OC Delfín 1 ŽK
Brůžek Jindřich Sok. louka 1 ŽK
Sajtl Ondřej Sok. louka 1 ŽK

Volf Petr

Sok. louka 1 ŽK
Kapusta Radek Sok. louka 1 ŽK
Novák Petr Sok. louka 1 ŽK
Faktor Václav Sok. louka 1 ŽK
Brůžek Jakub Sok. louka 1 ŽK
Benedikt Ondřej Chill 1 ŽK
Šteier Stanislav Chill 1 ŽK
Janda David Chill 1 ŽK
Veselý Roman Chill 1 ŽK
Pečený Michal Chill 1 ŽK
Přibyl David Seš-lost 1 ŽK
Hubáček Štěpán Seš-lost 1 ŽK
Hubáček Filip Seš-lost 1 ŽK
Hoch Jan Seš-lost 1 ŽK
Kovařík Marek FC Kapr 1 ŽK
Smékal Tomáš FC Kapr 1 ŽK
Staněk Tomáš FC Kapr 1 ŽK
Kovařík Tomáš FC Kapr 1 ŽK
Rottenborn Dennis FC Kapr 1 ŽK
Valta Tomáš FC Kapr 1 ŽK
Vorel Jaromír DG 303 1 ŽK
Volmut Jaroslav DG 303 1 ŽK
Hornát Jan DG 303 1 ŽK
Vorel Zbyněk DG 303 1 ŽK
Urban Jiří Vod. drůbež 1 ŽK
Tesař Václav Vod. drůbež 1 ŽK
Hoffmann Petr Oranjes 1 ŽK
Vondráček Matouš Oranjes 1 ŽK
Polanský Tomáš Oranjes 1 ŽK
Beneš Petr FC Mexico 1 ŽK
Žurek Roman FC Mexico 1 ŽK
Turek Miroslav FC Mexico 1 ŽK
ČERVENÉ KARTY
Baloušek Miroslav Vod. drůbež 1 ČK
Chaluš Jiří Vod. drůbež 1 ČK
Brůžek Jindřich Sok. louka 1 ČK
Liška Michal Sok. louka 1 ČK
Sajtl Ondřej Sok. louka 1 ČK
Kvapil Martin Sok. louka 1 ČK
Folta Dominik Chill 1 ČK
Malík Lukáš Chill 1 ČK
© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz