Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<

Žluté & červené karty

ŽLUTÉ KARTY 
     
Konvička Tomáš (FC Kapr) 6 ŽK
Benedikt Ladislav (Chill) 6 ŽK
Hojdekr Michal (FC Kapr) 4 ŽK
Färber Miroslav (Chill) 4 ŽK
Prenner Pavel (5 Samyc) 3 ŽK
Andres Daniel (5 Samyc) 3 ŽK
Tesař Jaroslav (5 Samyc) 3 ŽK
Kozel Vlatimil (5 Samyc) 3 ŽK
Tesárek Jiří (TK Rumpál) 3 ŽK
Benedikt Ondřej (Chill) 3 ŽK
Málek Josef (TK Rumpál) 3 ŽK
Brůžek Jakub (FC Kapr) 3 ŽK
Kašpar Miroslav (FC Kapr) 3 ŽK
Liška Michal (Sok. louka) 3 ŽK
Machnyk Martin (Sok. louka) 3 ŽK
Profant Michal (Sok. louka) 3 ŽK
Kvapil Martin (Seš-lost) 3 ŽK
Funda Radim (Seš-lost) 3 ŽK
Pasecký Petr (FC Mexico) 2 ŽK
Šteier Stanislav (Chill) 2 ŽK
Rusín Daniel (Chill) 2 ŽK
Turek Pavel (FC Kapr) 2 ŽK
Folta Dominik (FC Kapr) 2 ŽK
Rosa Marek (TK Rumpál) 2 ŽK
Cais Václav (TK Rumpál) 2 ŽK
Varyš Radek (Vod. drůbež) 2 ŽK
Gažík Jakub (Seš-lost) 2 ŽK
Želízko Stanislav (Seš-lost) 2 ŽK
Žejdlík Ondřej (Oranjes) 2 ŽK
Vondráček Matouš (Oranjes) 2 ŽK
Rauscher Jaroslav (DG303) 2 ŽK
Bečvář David (DG303) 2 ŽK
Liška Zdeněk (DG303) 2 ŽK
Vorel Zbyněk (DG303) 2 ŽK
Hrachovec Václav (DG303) 2 ŽK
Kopecký Marek (5 Samyc) 1 ŽK
Plojhar Tomáš (5 Samyc) 1 ŽK
Šulc Jaroslav (5 Samyc) 1 ŽK
Šulc Stanislav (5 Samyc) 1 ŽK
Trněný Luděk (5 Samyc) 1 ŽK
Mahák Michal (5 Samyc) 1 ŽK
Kochma Miroslav (TK Rumpál) 1 ŽK
Suchý Radek (TK Rumpál) 1 ŽK
Ryšánek Kamil (TK Rumpál) 1 ŽK
Šandera Josef (TK Rumpál) 1 ŽK
Pravda Jiří (TK Rumpál) 1 ŽK
Varyš Jakub (Chill) 1 ŽK
Malík Lukáš (Chill) 1 ŽK
Moudrý Josef (Seš-lost) 1 ŽK
Hubáček Štěpán (Seš-lost) 1 ŽK
Hubáček Filip (Seš-lost) 1 ŽK
Polanský Matěj (Seš-lost) 1 ŽK
Kukla Karel (DG303) 1 ŽK
Bakula Rostislav (DG303) 1 ŽK
Volmut Jaroslav (DG303) 1 ŽK
Vorel Jaromír (DG303) 1 ŽK
Filip Lukáš (FC Kapr) 1 ŽK
Chalupský Josef (Vod. drůbež) 1 ŽK
Křenek Jaroslav (Vod. drůbež) 1 ŽK
Tesař Václav (Vod. drůbež) 1 ŽK
Lang Marek (Vod. drůbež) 1 ŽK
Urban Jiří (Vod. drůbež) 1 ŽK
Valenta Petr (Vod. drůbež) 1 ŽK
Krejčí Jakub (Vod. drůbež) 1 ŽK
Rokůsek Filip (Vod. drůbež) 1 ŽK
Schánělec Tomáš (Sok. louka) 1 ŽK
Novák Petr (Sok. louka) 1 ŽK
Hnat Patrik (Sok. louka) 1 ŽK
Kochma Ondřej (FC Mexico) 1 ŽK
Motl Petr (FC Mexico) 1 ŽK
Jirkovský Pavel (FC Mexico) 1 ŽK
Šimčík Ivan (FC Mexico) 1 ŽK
Beneš Petr (FC Mexico) 1 ŽK
Žurek Jan (FC Mexico) 1 ŽK
Kouba Tomáš (Oranjes) 1 ŽK
Brych Tomáš (Oranjes) 1 ŽK
Polanský Tomáš (Oranjes) 1 ŽK
Petřík Vladimír (Oranjes) 1 ŽK
Kalinský Vladimír (Oranjes) 1 ŽK
ČERVENÉ KARTY
     
Hubáček Štěpán (Seš-lost) 2 ČK
Kvapil Martin (Seš-lost) 1 ČK
Funda Radim (Seš-lost) 1 ČK
Moudrý Josef (Seš-lost) 1 ČK
Hubáček Filip (Seš-lost) 1 ČK
 Hájek Pavel (FC Kapr) 1 ČK
Valta Tomáš (FC Kapr) 1 ČK
Folta Dominik (FC Kapr) 1 ČK
Roučka jiří (5 Samyc) 1 ČK
Málek Josef (TK Rumpál) 1 ČK
Babka Matyáš (TK Rumpál) 1 ČK
Tesárek Jiří (TK Rumpál) 1 ČK
Färber Miroslav (Chill) 1 ČK
Rusín Daniel (Chill) 1 ČK
Faktor Václav (Sok. louka) 1 ČK

Sponzoři Vodňanské ligy

Partneři Vodňanské ligy

Mediální partneři Vodňanské ligy

© VODŇANSKÁ LIGA 2018 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz