Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
Aktuální situace okolo petice za nový gumový povrch
| bakeero

Aktuální situace okolo petice za nový gumový povrch

Zhruba před rokem jsme vás informovali o naší iniciativě, která má vést k tomu, že ve vodňanské víceúčelové hale bude položen nový povrch, nebo přinejmenším zrekonstruován ten stávající. Jaká je aktuální situace?

S bývalým vedením města jsme měli na toto téma dvě schůzky, ze kterých vzešlo několik podnětů na možná technická řešení, z nichž jsme však nakonec nevybrali žádné, které by bylo pro naše účely dostatečně vhodné.

V říjnu 2018 pak proběhly komunální volby a Vodňany teď mají nové vedení. Což nic nemění na tom, že naše iniciativa pokračuje. Aktuálně máme domluvenou schůzku se starostou města panem Němečkem na pátek 15. února. Zde hodláme prezentovat konkrétní technická řešení, které přicházejí v úvahu a to včetně předběžných kalkulací, jež jsme si nechali zpracovat od dvou na sobě nezávislých firem zabývajících se sportovními povrchy. Jejich zástupci se byli ve víceúčelové hale podívat osobně a se stavem palubovky se tedy dostatečně seznámili.

V návaznosti na tuto schůzku pak dojde k předání petice s cca 500 podpisy, které se nám podařilo nasbírat! O všech výstupech vás budeme informovat ještě před koncem sezóny a věříme, že díky této iniciativě se podmínky pro sportovce ve víceúčelové hale skutečně zlepší.

© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz