Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
| bakeero

Preview: 11. kolo 2018/2019

Po týdenní pauze je Vodňanská liga zpátky a pro fanoušky má nachystané semifinálové odvety Design Elektro FINAL4, ale také zápasy skupiny o umístění.

Hrací den odstartuje duel Oranjes proti Seš-losti, která se bude snažit vítězstvím přiživit svoje šance na konečné 5. místo. O to pak svedou důležitý souboj drůbežáři a 5 Samyc, pro které by to mohlo být vůbec poprvé v historii, co Vodňanskou drůbež porazí dvakrát v jedné sezóně. Skupinu o umístění uzavře od 15h zápas nováčka OC Delfín proti FC Kapr. Kapři si dozajista budou chtít spravit chuť po poslední prohře se Seš-lostí, ale delfíni by mohli vycenit zuby.

V 15h dojde na semifinálovou odvetu mezi FC Mexico a Sokolkou loukou. Té se do sestavy vrátí vykartovaní hráči a uvidíme, jestli s jejich pomocí sokolíci semifinále zdramatizují. Mexico bude plnit roli favorita samozřejmě také tentokrát. Stejně jako DG303, které nastoupí proti Chillu, kterému budou chybět hned dva vykartovaní hráči a žlutočerní by si tedy neměli nechat ujít svou šestou finálovou účast v řadě.

Nechme se tedy překvapit, jestli papírové předpoklady dojdou svého naplnění. Zápasy 11. kola VodŇanské ligy 2018/2019 začínají ve víceúčelové hale v neděli 3. února od 12h.

© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz