Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
| bakeero

Nová technika pro Vodňanskou ligu

Vodňanská liga pro letošní sezónu získala generálního sponzora a díky společnosti Vodňanská drůbež i ostatním sponzorům a partnerům můžeme v aktuálním ročníku významně investovat do prostředků, které bude naše soutěž využívat dlouhodobě.

Už před sezónou jsme vás informovali, že pořizujeme 2TB USB flash disk, na který jsme již zazálohovali všechna data k celé historii Vodňanské ligy. Další investice pak přišly v podobě navýšení prostředků vložených do pohárů a ocenění (představení se tradičně dočkáte na webu) a nyní vám můžeme představit také techniku, která posune Vodňanskou ligu vpřed.

Jelikož dosloužil fotoaparát Nikon, na který jsme nahrávali utkání již od roku 2014 (!), shodli se všichni zástupci klubů, že nyní je čas pořídit mobilní telefon! Ten totiž splní naše požadavky na multifunkční zařízení rozhodně lépe, než prostý fotoaparát. Koupili jsme tedy Xiaomi Redmi Note 5, ze kterého nově spravujeme všechny sociální sítě (Facebook, Youtube, Instagram i Twitter) a budeme na něj nahrávat také záznamy utkání a rozhovory. Nejpodstatnější technické specifikace a přednosti telefonu se dozvíte ve videu výše - chybí snad jen zmínka o tom, že telefon má mimořádnou výdrž baterie díky její kapacitě 4000mAh.

V návaznosti na to jsme pořídili také nový stativ, který má úchyt na mobilní telefon, takže záznamy utkání a především už i živé přenosy na našem Facebookovém profilu budou nyní mít stabilní obraz! Ze stativu jsme pořiídili záznam utkání 8. kola mezi Sokolskou loukou a FC Kapr, takže výsledek můžete posoudit již dnes.

Věřím, že nová technika pomůže dalšímu rozvoji Vodňanské ligy a vy se tak dočkáte dalšího rozšíření videopříspěvků, které patří k nejoblíbenějšímu obsahu našeho webu.

 

P.S. K fotoaparátu Nikon jsme pořídili náhradní baterii, kterou otestujeme a pokud to půjde, budeme záznamy utkání i nadále nahrávat také na toto zařízení, což přispěje k větší nabídce zápasů ve videoarchivu ligy.

 

© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz