Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
Rozpis zápasů pro sezónu 2018/2019
| bakeero

Rozpis zápasů pro sezónu 2018/2019

V sobotu proběhla předsezónní schůze zástupců klubů, kde byla v přímém přenosu vylosována startovní čísla. Na jejich základě sestavil vládce statistik Lukáš Filip kompletní hrací plán, se kterým vás dnes seznámíme.

Jubilejní 25. sezónu stylově zahájí el clásico Vodňanské ligy mezi DG303 a FC Kapr - jedinými doposud hrajícími zakládajícími členy soutěže. Nejklasičtější duel jaký můžeme na vodňanské palubovce vídat tak odstartuje nový ročník - podobně jako tomu bylo v roce 2013, kdy Vodňanská liga slavila 20 let.

Níže se tedy můžete podívat na kompletní hrací plán letošního ročníku, který už je k dispozici také v záložce Zápasy, kde ho tradičně najdete v průběhu celé sezóny včetně odehraných výsledků a odkazů na případné záznamy utkání na Youtube kanálu Vodňanské ligy. Výsledky a statistiky sezóny 2017/2018 byly samozřejmě zařazeny do archivu ligy.

 

  STATOM základní část      
1. kolo 18. 11. 2018     neděle Výsledky  
12h DG303 - FC Kapr   - : - (- : -)  
13h Seš-lost - Chill   - : - (- : -)  
14h 5 Samyc - Oranjes   - : - (- : -)  
15h Sokolská louka - FC Mexico   - : - (- : -)  
16h Vodňanská drůbež - OC Delfín   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 1. kola >>      
             
2. kolo 25. 11. 2018     neděle Výsledky  
12h Sokolská louka - OC Delfín   - : - (- : -)  
13h Vodňanská drůbež - Seš-lost   - : - (- : -)  
14h FC Mexico - FC Kapr   - : - (- : -)  
15h 5 Samyc - Chill   - : - (- : -)  
16h DG303 - Oranjes   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 2. kola >>      
             
3. kolo 2. 12. 2018     neděle Výsledky  
12h Oranjes - Chill   - : - (- : -)  
13h OC Delfín - FC Kapr   - : - (- : -)  
14h DG303 - Vodňanská drůbež   - : - (- : -)  
15h Sokolská louka - 5 Samyc   - : - (- : -)  
16h FC Mexico - Seš-lost   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 3. kola >>      
             
4. kolo 9. 12. 2018     neděle Výsledky  
12h Seš-lost - 5 Samyc   - : - (- : -)  
13h Vodňanská drůbež - FC Kapr   - : - (- : -)  
14h Chill - Sokolská louka   - : - (- : -)  
15h OC Delfín - DG303   - : - (- : -)  
16h Oranjes - FC Mexico   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 4. kola >>      
             
5. kolo 16. 12. 2018     neděle Výsledky  
12h OC Delfín - 5 Samyc   - : - (- : -)  
13h Chill - Vodňanská drůbež   - : - (- : -)  
14h FC Mexico - DG303   - : - (- : -)  
15h Seš-lost - FC Kapr   - : - (- : -)  
16h Oranjes - Sokolská louka   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 5. kola >>      
             
6. kolo 22. 12. 2018     sobota Výsledky  
12h Chill - FC Kapr   - : - (- : -)  
13h Oranjes - Vodňanská drůbež   - : - (- : -)  
14h OC Delfín - Seš-lost   - : - (- : -)  
15h DG303 - Sokolská louka   - : - (- : -)  
16h FC Mexico - 5 Samyc   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 6. kola >>      
             
7. kolo 29. 12. 2018     sobota Výsledky  
12h Vodňanská drůbež - Sokolská louka   - : - (- : -)  
13h Seš-lost - DG303   - : - (- : -)  
14h 5 Samyc - FC Kapr   - : - (- : -)  
15h OC Delfín - Oranjes   - : - (- : -)  
16h Chill - FC Mexico   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 7. kola >>      
             
8. kolo 6. 1. 2019     neděle Výsledky  
12h Chill - OC Delfín   - : - (- : -)  
13h Sokolská louka - FC Kapr   - : - (- : -)  
14h Vodňanská drůbež - FC Mexico   - : - (- : -)  
15h Seš-lost - Oranjes   - : - (- : -)  
16h 5 Samyc - DG303   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 8. kola >>      
             
9. kolo 12. 1. 2019     sobota Výsledky  
12h 5 Samyc - Vodňanská drůbež   - : - (- : -)  
13h Oranjes - FC Kapr   - : - (- : -)  
14h DG303 - Chill   - : - (- : -)  
15h Sokolská louka - Seš-lost   - : - (- : -)  
16h FC Mexico - OC Delfín   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 9. kola >>      
             
             
  DESIGN ELEKTRO FINAL 4      
10. kolo 20. 1. 2019     neděle Výsledky  
12h 6. po zákl. části - 10. po zákl. části   - : - (- : -)  
13h 5. po zákl. části - 7. po zákl. části   - : - (- : -)  
14h 9. po zákl. části - 8. po zákl. části   - : - (- : -)  
15h 2. po zákl. části - 3. po zákl. části (Semifinále B)   - : - (- : -)  
16h 1. po zákl. části - 4. po zákl. části (Semifinále A)   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 10. kola >>      
             
11. kolo 3. 2. 2019     neděle Výsledky  
12h 7. po zákl. části - 10. po zákl. části   - : - (- : -)  
13h 6. po zákl. části - 8. po zákl. části   - : - (- : -)  
14h 5. po zákl. části - 9. po zákl. části   - : - (- : -)  
15h 4. po zákl. části - 1. po zákl. části (Semifinále A)   - : - (- : -)  
16h 3. po zákl. části - 2. po zákl. části (Semifinále B)   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 11. kola >>      
             
12. kolo 10. 2. 2019     neděle Výsledky  
12h 8. po zákl. části - 10. po zákl. části   - : - (- : -)  
13h 7. po zákl. části - 9. po zákl. části   - : - (- : -)  
14h 6. po zákl. části - 5. po zákl. části   - : - (- : -)  
15h o 3. místo   - : - (- : -)  
16h FINÁLE   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 12. kola >>      
             
13. kolo 16. 2. 2019     sobota Výsledky  
12h 9. po zákl. části - 10. po zákl. části   - : - (- : -)  
13h 8. po zákl. části - 5. po zákl. části   - : - (- : -)  
14h 7. po zákl. části - 6. po zákl. části   - : - (- : -)  
15h o 3. místo   - : - (- : -)  
16h FINÁLE   - : - (- : -)  
  Komentáře k zápasům 13. kola >>      
© VODŇANSKÁ LIGA 2018 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz