Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
Sponzoři a partneři 25. ročníku
| bakeero

Sponzoři a partneři 25. ročníku

Vodňanská liga má letos po letech generálního sponzora a získala také další partnery, takže se sluší a patří představit si všechny pěkně pohromadě ve speciálním článku.

Jak už jsme informovali, také pro letošní sezónu nás už tradičně podpořilo město Vodňany, když do našeho rozpočtu přispělo částkou 12 000 Kč. Jsme rádi, že zástupci města podporují Vodňanskou ligu dlouhodobě a trvalé partnerství se stalo důkazem toho, že naše soutěž se stala nedílnou součástí identity města. Děkujeme!

Jednou z nejvýznamnějších novinek letošního ročníku je také generální sponzorství, které se nám podařilo uzavřít s firmou Vodňanská drůbež, a.s.. Soutěž tedy (minimálně) pro letošek ponese název Vodňanská drůbež liga a získané prostředky pomohou rozvoji ligy a zkvalitnění hráčského i fanouškovského servisu. Za zprostředkování jednání patří ještě jednou díky Martinu Šáchovi z týmu Vodňanské drůbeže.

Druhým novým sponzorem, který letos Vodňanskou ligu podpoří poprvé je Nákladní autodoprava Jaroslav Polanský. Pro přepravu vašeho materiálu volejte +420 777 686 893.

Vodňanskou ligu bude už šestým rokem podporovat firma STATOM, která svým jménem zaštítí základní část. Společnost se zabývá zednickými a sádrokartonářskými pracemi a byla založena v roce 2012 majitelem Tomášem Staňkem. Hlavní činností firmy jsou veškeré sádrokartonářské a zednické práce. V případě zájmu vám firma zajistí také instalaci elektra, vody, topení a stavebního kování. Bližší informace a případné kalkulace získáte na www.statom.cz.

Dalším sponzorem, který nás premiérově podpořil už v sezóně 2016/2017, bude firma DESIGN ELEKTRO. Ta znovu propůjčí jméno vyřazovací části, takže také letos budeme hrát DESIGN ELEKTRO FINAL4. Firma se zabývá kompletní elektroinstalací, interiérovým designem, prodejem příslušenství pro osvětlení apod. Další detaily se dozvíte na webu www.designelektro.cz.

Partnery Tipligy Vodňanské ligy jsou restaurace Pod Věží a Pivovar Protivín, kteří věnují nejlepšímu tipérovi letošního ročníku soudek piva Platan.

Mediálními partnery ligy budou letos Vodňanské ozvěny, Infocentrum Vodňany, Jihočeské týdeníky a portál Jihočeský fotbal.cz.

Všem sponzorům i partnerům velmi děkujeme. Podpory si skutečně vážíme a jen díky ní můžeme Vodňanskou ligu zlepšovat a posouvat směrem vpřed.

© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz