Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
Ze zákulisí: pořadatelský tým 2018/2019
| bakeero

Ze zákulisí: pořadatelský tým 2018/2019

Vodňanská liga a její servis pro fanoušky i hráče se neustále vyvíjí a v současnosti nabízí opravdu širokou nabídku možností, jak získávat zajímavé informace o soutěži. Dnes si proto představíme pořadatelský tým, který bude o soutěž pečovat v sezóně 2018/2019.

Hlavní pořadatel ligy - Rostislav Bakula
Autor současného herního systému FINAL4, webmaster vodnanskaliga.cz a autor drtivé většiny článků. Spravuje také profily Vodňanské ligy na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Youtube, kam vytváří i veškerý obsah včetně jeho grafické podoby. Stříhá videa z jednotlivých zápasů i rozhovory, komunikuje s jednotlivými kluby a dalšími členy pořadatelského týmu, dává dohromady startovní pole, reviduje pravidla, obstarává rozhodčí, případné změny termínů, zápisy o utkání a na starosti má také kompletní financování soutěže.

Statistik - Lukáš Filip
Již několik sezón precizně zpracovává všechny statistiky Vodňanské ligy; tabulky týmů, střelců, brankářů apod. Vede také statistiku TIPLIGY a od sezóny 2016/2017 také nejslušnějších týmů soutěže.

Zpravodaj utkání, obsluha časomíry - Petr Koutský
Každý hrací den obsluhuje časomíru, vyplňuje zápisy o utkání a následně píše reporty z jednotlivých kol, které obvykle dodává do 48 hodin po skončení posledního zápasu.

NEW Reportér - Standa Želízko
Letošní posilou pořadatelského týmu je hráč Seš-losti Standa Želízko. Od nové posily si slibujeme především svěží pohled na věc a třeba i úplně nové nápady, které ocení především ti mladší fanoušci Vodňanské ligy.

Kameramani
Nejčastěji obsluhují fotoaparát a stativ během vybraných utkání pánové Michal Koutský, Jakub Brůžek nebo Lukáš Víšek. Právě díky nim si můžete na Youtube kanálu Vodňanské ligy pustit už takřka 70 záznamů z utkání naší soutěže!

Fotografové
Od sezóny 2016/2017 má Vodňanská liga 2 hlavní fotografy, kterými jsou Vanesa Hrbková a Vladimír Petřík. Díky nim můžete na Facebookovém profilu ligy pravidelně listovat nepřeberným množstvím fotografií téměř z každého zápasu.

 

Obsazení rozhodčích jsme vám prozradili v dřívějším článku a jak je vidět, kolem Vodňanské ligy není zrovna málo práce. Každý člen pořadatelského týmu ale přispívá svým dílem a ve výsledku je z toho vysoce nadprůměrný servis, díky kterému patří Vodňanská liga k dlouhodobě nejsledovanějším městským ligám v kraji.

Chtěl bych tímto opravdu poděkovat všem výše uvedeným i těm, kteří se v průběhu let zasloužili o to, že Vodňanská liga se vyvinula až do své současné podoby. Myslím, že můžeme být pyšní na to, čeho jsme všichni součástí. A pokud třeba potkáte někoho z pořadatelského týmu, klidně mu jeho práci pro Vodňanskou ligu pochvalte. Určitě to každého potěší.

Zachovejte nám přízeň i nadále a pokud by měl někdo chuť se jakýmkoli způsobem zapojit do organizace Vodňanské ligy, není nic snazšího, než napsat na bakeero@seznam.cz.

© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz