Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
Statistiky webu a sociálních sítí za sezónu 2017/2018
| bakeero

Statistiky webu a sociálních sítí za sezónu 2017/2018

Také letos se vám pochlubíme tím, jakých čísel jsme letos dosáhli na webu i sociálních sítí. Na jednotlivých kanálech se snažíme přinášet unikátní obsah, takže se rozhodně vyplatí sledovat všechny naše sociální sítě, protože jenom tak vám z Vodňanské ligy neunikne nic.

Web soutěže letos neprošel žádnými změnami, takže návštěvníci našli vše tam, kde na to byli zvyklí. V letošní sezóně jsme zveřejnili celkem 138 článků, které jsme zveřejňovali NON STOP od 22. 10. 2017 až do neděle 25. 3. 2018. V období od 22. 10. 2017 (první článek k nové sezoně) do 23. 2. 2018 navštívilo náš web CELKEM 3 650 unikátních uživatelů! Na lokální soutěž a bez vložení jediné koruny do propagace jsou to parádní čísla. Děkujeme!

Youtube kanál Vodňanské ligy nasbíral letos další odběratele a celkem jich má už 49! Oproti minulé sezóně je to 129 %. Nově jsme na našem kanálu utřídili videa do přehledných seznamů a k sezóně 2017/2018 jsme zveřejnili celkem 88 videí, které zaznamenala 12 016 zhlédnutí. Loni bylo videí "jen" 75. Nově jsme začali zveřejňovat preview jednotlivých kol a pokračovali jsme v nahrávání videorozhovorů. Tím nejsledovanějším byl první rozhovor se zástupcem nováčka TK Rumpál Vráťou Turkem (k 23. 2. 2018 celkem 170 zhlédnutí), za což si na vyhlašování výsledků odnesl Oscara. Celkově nejsledovanějším videem letošního ročníku byla upoutávka na sezónu 2017/2018, kterou si pustilo celkem 350 uživatelů.

V expanzi pokračoval také instagramový účet, který má už 96 odběratelů a ti se letos mohli podívat na 32 našich příspěvků.

Největší aktivitu jsme už tradičně vyvíjeli na Facebooku, kde jsme letos překročili magickou hranici 400 fanoušků a máme jich celkem už 407! Loni to bylo 379 a vyjádřeno procenty jsme se dostali na 107 %. V závěru ligy jsme pak v jednom týdnu dokázali oslovit přes 4 000 uživatelů! Sdílením, lajkováním i komentováním můžete k dalšímu vzestupu Vodňanské ligy pomoci také vy, takže se nestyďte zapojit. Za jakoukoli odezvu budeme rádi.

Posledním článkem našeho portfolia je twitterový účet, který ale plní svojí funkci krátkých zpráv především přímo tady na webu, takže bych chtěl znovu připomenout, abyste mu věnovali pozornost. Najdete ho ve spodní části každé stránky uprostřed a dozvíte se tam třeba to, který rozhodčí bude rozhodovat příští kolo apod.

Všech výše uvedených statistik jsme dosáhli bez jediné koruny investované do placené propagace na zmíněných sociálních sítích nebo jiných webech. Vše bylo zcela ZDARMA. Za skvěle odvedenou práci bych proto chtěl poděkovat celému pořadatelskému týmu. Myslím, že každý se o tyhle famózní statistiky zasloužil svým nezastupitelným dílem a může být právem pyšný na práci, kterou letos odvedl ve prospěch Vodňanské ligy.

Věřím, že jsme vás našimi články, fotografiemi i videi pobavili a budu doufat, že vaši přízeň a pozornost si získáme také příští sezónu. Ta začne v listopadu 2018, ale na první článek se můžete těšit už ke konci října.

Rostislav Bakula
hlavní pořadatel Vodňanské ligy

© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz