Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
Nominace na nejlepší individuality sezóny 2017/2018
| bakeero

Nominace na nejlepší individuality sezóny 2017/2018

Podívejte se na seznam nominovaných hráčů, z nichž ti vybraní si ze závěrečného vyhlašování výsledků odnesou ceny pro nejlepší individuality.

O vítězích ještě není rozhodnuto a případný mimořádný výkon v posledním kole ročníku 2017/2018 může převážit misku vah na stranu některého z nominovaných. Nicméně ve výběru jsou individuality, které svojí kvalitu potvrzují v průběhu celé sezóny.

Nominace na nejlepšího brankáře ligy 2017/2018:
Miroslav Turek (FC Mexico)
Zdeněk Liška (DG303)
David Janda (Chill)
Lukáš Opatovský (TK Rumpál)
Petr Dušek (Seš-lost)

Kvalitní brankář je základem každého úspěchu a nejinak je tomu také letos. Proto v závěrečné nominaci znovu nechybí žádný z gólmanů, který chytá letošní FINAL4. Zdeněk Liška (DG303) a Miroslav Turek (FC Mexico) prokazují svoje schopnosti dlouhodobě. To David Janda (Chill) coby hráč z pole udivuje svými zákroky především v Design Elektro FINAL4. Kvalitní výkony předvádí také loňský objev do 21 let Petr Dušek (Seš-lost) a ke skvělým zákrokům přidává precizní hru novou také Lukáš Opatovský z týmu letošního nováčka TK Rumpál.

Nominace na nejlepšího hráče ligy 2017/2018:
David Bečvář (DG303)
Ladislav Benedikt (Chill)
Jiří Pravda (TK Rumpál)
Jaromír Vorel (DG303)
Jakub Varyš (Chill)

Výraznější individuality se letos ukazují především v dresech DG303 a Chillu. David Bečvář potvrzuje, že loňská cena pro objev do 21 let ani účast v All Star týmu ligy nebyla krokem vedle a také jeho spoluhráč Jaromír Vorel si drží vysoký nadstandard už několik let. Na jeho poměry letos možná nestřílí až tolik branek (i přesto jich má aktuálně na kontě 18), ale jeho přínos pro herní projev žlutočerných je o to důležitější. Ve fialovém dresu Chillu letos prožívá skvělou sezónu obránce Ladislav Benedikt, který se vypracoval v jednoho z klíčových mužů svého týmu a střeleckou fazónu si vedle něj tradičně drží Jakub Varyš - letos má znovu našlápnuto pro korunku pro krále střelců. V dresu nováčka TK Rumpál patří k nejvýraznějším osobnostem Jiří Pravda, který krom technických dovedností přidává také branky a průběžně je s 11 góly nejlepším střelcem svého týmu.

ČTĚTE TAKÉ: Nejlepší individuality sezóny 2016/2017

Máte mezi nominovanými svého favorita? Nebo byste volili jinak? O jména, která vám v nominaci chybí, se podělte v komentáři pod článkem nebo přímo v diskuzi.

© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz