Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
| bakeero

Hrací plán sezóny 2019/2020

Včera proběhla předsezónní schůze zástupců klubů, kde byla v přímém přenosu (nakonec z technických důvodů na Instagramuvylosována startovní čísla jednotlivých tymů. Na jejich základě vám dnes přinášíme kompletní hrací plán sezóny 2019/2020.

Na záznamu výše se můžete podívat na samotný akt losování startovních čísel a níže pak na přehlednou tabulku, která vše summarizuje.

# tým
1 FC Mexico
2 DG303
3 Vodňanská drůbež
4 Chill
5 5 Samyc
6 Sokolská louka
7 Seš-lost
8 OC Delfín
9 FC Kapr
10 ???

26. sezónu Vodňanské ligy zahájí v neděli 3. listopadu od 12h duel Vodňanské drůbeže a Seš-losti, což byly loni týmy, kterým jen o vlásek uteklo Design Elektro FINAL4, čili důležité utkání nás čeká hned na úvod ročníku. Chill pak změří síly se Sokolskou loukou, Samyce narazí na dosud neznámého nováčka a obhájce titulu DG303 se utká s loňským novicem OC Delfín.

Nesporným šlágrem však bude poslední utkání hracího dne mezi FC Mexico a FC Kapr. Oba mančafty budou letos znovu patřit k adeptům na účast ve vyřazovacích bojích a úvodní kolo tedy uzavře hodně zajímavé utkání předních týmů ligy.

Níže se můžete podívat na kompletní hrací plán letošního ročníku, který už je k dispozici také v záložce Zápasy, kde ho tradičně najdete v průběhu celé sezóny včetně odehraných výsledků a odkazů na případné záznamy utkání na Youtube kanálu Vodňanské ligy. Výsledky a statistiky sezóny 2018/2019 byly samozřejmě zařazeny do archivu ligy.

 

  STATOM základní část      
1. kolo 24. 11. 2019     neděle Výsledky  
12h Vodňanská drůbež - Seš-lost   - : -  
13h Chill - Sokolská louka   - : -  
14h ??? - 5 Samyc   - : -  
15h DG303 - OC Delfín   - : -  
16h FC Mexico - FC Kapr   - : -  
             
2. kolo 1. 12. 2019     neděle Výsledky  
12h Seš-lost - Sokolská louka   - : -  
13h OC Delfín - 5 Samyc   - : -  
14h FC Kapr - Chill   - : -  
15h FC Mexico - Vodňanská drůbež   - : -  
16h DG303 - ???   - : -  
             
3. kolo 8. 12. 2019     neděle Výsledky  
12h OC Delfín - FC Kapr   - : -  
13h FC Mexico - Seš-lost   - : -  
14h DG303 - Sokolská louka   - : -  
15h Vodňanská drůbež - 5 Samyc   - : -  
16h Chill - ???   - : -  
             
4. kolo 15. 12. 2019     neděle Výsledky  
12h OC Delfín - Seš-lost   - : -  
13h ??? - Vodňanská drůbež   - : -  
14h FC Mexico - 5 Samyc   - : -  
15h Sokolská louka - FC kapr   - : -  
16h Chill - DG303   - : -  
             
5. kolo 22. 12. 2019     neděle Výsledky  
12h ??? - FC Mexico   - : -  
13h OC Delfín - Vodňanská drůbež   - : -  
14h Seš-lost - Chill   - : -  
15h FC Kapr - DG303   - : -  
16h Sokolská louka - 5 Samyc   - : -  
             
6. kolo 29. 12. 2019     neděle Výsledky  
12h Sokolská louka - ???   - : -  
13h 5 Samyc - Seš-lost   - : -  
14h Chill - OC Delfín   - : -  
15h Vodňanská drůbež - FC Kapr   - : -  
16h DG303 - FC Mexico   - : -  
             
7. kolo 5. 1. 2020     neděle Výsledky  
12h 5 Samyc - FC Kapr   - : -  
13h Sokolská louka - OC Delfín   - : -  
14h Seš-lost - ???   - : -  
15h Vodňanská drůbež - DG303   - : -  
16h Chill - FC Mexico   - : -  
             
8. kolo 12. 1. 2020     neděle Výsledky  
12h Sokolská louka - FC Mexico   - : -  
13h ??? - OC Delfín   - : -  
14h Seš-lost - FC Kapr   - : -  
15h Vodňanská drůbež - Chill   - : -  
16h DG303 - 5 Samyc   - : -  
             
9. kolo 19. 1. 2020     neděle Výsledky  
12h FC Mexico - OC Delfín   - : -  
13h FC Kapr - ???   - : -  
14h 5 Samyc - Chill   - : -  
15h Sokolská louka - Vodňanská drůbež   - : -  
16h DG303 - Seš-lost   - : -  
             
             
  DESIGN ELEKTRO FINAL 4      
10. kolo 26. 1. 2020     neděle Výsledky  
12h 6. po zákl. části - 10. po zákl. části   - : -  
13h 5. po zákl. části - 7. po zákl. části   - : -  
14h 9. po zákl. části - 8. po zákl. části   - : -  
15h 2. po zákl. části - 3. po zákl. části (Semifinále B)   - : -  
16h 1. po zákl. části - 4. po zákl. části (Semifinále A)   - : -  
             
11. kolo 2. 2. 2020     neděle Výsledky  
12h 7. po zákl. části - 10. po zákl. části   - : -  
13h 6. po zákl. části - 8. po zákl. části   - : -  
14h 5. po zákl. části - 9. po zákl. části   - : -  
15h 4. po zákl. části - 1. po zákl. části (Semifinále A)   - : -  
16h 3. po zákl. části - 2. po zákl. části (Semifinále B)   - : -  
             
12. kolo 9. 2. 2020     neděle Výsledky  
12h 8. po zákl. části - 10. po zákl. části   - : -  
13h 7. po zákl. části - 9. po zákl. části   - : -  
14h 6. po zákl. části - 5. po zákl. části   - : -  
15h o 3. místo   - : -  
16h FINÁLE   - : -  
             
13. kolo 15. 2. 2020     sobota Výsledky  
12h 9. po zákl. části - 10. po zákl. části   - : -  
13h 8. po zákl. části - 5. po zákl. části   - : -  
14h 7. po zákl. části - 6. po zákl. části   - : -  
15h o 3. místo   - : -  
16h FINÁLE   - : -  
© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz