Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
Tečka za sezónou 2018/2019
| bakeero

Tečka za sezónou 2018/2019

Jubilejní 25. ročník Vodňanské ligy je minulostí. Další povedená sezóna je za námi, známe všechny vítěze i poražené a já bych chtěl za celé ty 3 měsíce poděkovat v první řadě pořadatelskému týmu.

Děkuji tedy rozhodčím letošního ročníku Petru Šafránkovi a Lukáši Říhovi, zapisovateli a zpravodajovi utkání Petru Koutskému, statistikovi Lukáši Filipovi, reportérovi Standovi Želízkovi, všem kameramanům z řad hráčů, fotografům Vanese Hrbkové a Vladimíru Petříkovi. Právě tito jmenovaní odvedli největší kus práce. Děkuji ale také všem těm, kdo přiložili ruku k dílu jakýmkoli způsobem a zasloužili se o to, že věhlas Vodňanské ligy zase o něco stoupl. Jmenovitě alespoň Petru Novákovi, který na závěrečné vyhlašování výsledků už tradičně zapůjčil projektor.

Poděkování ale patří také našim drahým sponzorům, bez kterých by se Vodňanská liga nemohla posouvat dál. Konkrétně generálnímu sponzorovi letošního ročníku firmě Vodňanská drůbež, a.s.městu Vodňany, stavební společnosti STATOM Tomáše Staňka, elektrikářské firmě Design Elektro Martina Fialy, poprvé nás letos podpořila také firma Autodoprava Jaroslav Polanský (tel. +420 777 686 893) a už tradičně protivínský pivovar Platan a restaurace Pod Věží. DĚKUJEME!

Mediálními partnery Vodňanské ligy letos byly Vodňanské ozvěny, Infocentrum Vodňany, Jihočeské týdeníky a portál Jihočeský fotbal.cz. Všem děkujeme za mediální podporu i zájem o naší soutěž.


Dnešním článkem tedy píšeme tečku za ročníkem 2018/2019, ale tentokráte ne definitivní. V týdnu vám totiž přineseme článek o tom, jak dopadlo naše jednání na radnici ohledně nového povrchu pro víceúčelovou halu!

Ještě na jaře pak na těchto stránkách najdete všechny důležité informace k exhibičnímu zápasu DG303 proti Slavii Praha, takže letos bude letní spánek o poznání kratší. Pokud by se vám po Vodňanské lize i tak stýskalo, můžete si čekání na zkrátit třeba listováním v nejnovější ročence.

Díky všem a mějte krásný rok 2019.

Rostislav Bakula
hlavní pořadatel Vodňanské ligy

© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz