Oficiální stránky soutěže, která se hraje už od roku 1994
>> kompletní přehled zápasů <<
Statistiky webu a sociálních sítí za sezónu 2018/2019
| bakeero

Statistiky webu a sociálních sítí za sezónu 2018/2019

Už tradičně vás dnes seznámíme s tím, jakých čísel jsme letos dosáhli na webu a sociálních sítích. Na jednotlivých kanálech přinášíme unikátní obsah, který jinde neuvidíte, takže se rozhodně vyplatí sledovat všechny naše sociální sítě. Jenom tak vám totiž z Vodňanské ligy neunikne nic.

Web soutěže letos prošel pouze kosmetickými změnami, takže fanoušci se na webu mohli snadno orientovat. V letošní sezóně jsme zveřejnili celkem 145 článků, které jsme zveřejňovali od 15. 10. 2018 až do neděle 24. 3. 2019. V období od 15. 10. 2018 (první článek k nové sezoně) do 22. 2. 2019 navštívilo náš web CELKEM 4 144 unikátních uživatelů! Znovu se nám tedy podařilo zvýšit návštěvnost webu a oproti roku 2011, kdy vodnanskaliga.cz začala fungovat, už jsme více než dvakrát větší! Na lokální soutěž a bez vložení jediné koruny do propagace jsou to naprosto bezkonkurenční čísla. Děkujeme!


Youtube kanál Vodňanské ligy
nasbíral letos další odběratele a celkem jich má už 61! Oproti minulé sezóně je to 125 %, takže i tady nám sledovanost roste. K sezóně 2018/2019 jsme zveřejnili celkem 98 videí, která zaznamenala 7 816 zhlédnutí. Přinesli jsme vám rekordní počet 30 záznamů utkání a samozřejmě pokračovali také v pořizování rozhovorů. Tím nejsledovanějším bylo letos interview s Karlem Píchou (FC Mexico), za což si na vyhlašování výsledků odnesl Oscara - k 21. 2. 2019 čítal počet zhlédnutí 283! Přinesli jsme už druhou silvestrovskou perličku a vůbec poprvé jsme pořídili rozhovor v autě - stále přinášíme novinky.

Velkou expanzi prožil letos náš instagramový účet, který má už 159 odběratelů (loni 96) a ti se letos mohli podívat na 56 našich příspěvků.

Největší aktivitu jsme už tradičně vyvíjeli na Facebooku, kde máme momentálně už 454 fanoušků! Loni to bylo 407 a vyjádřeno procenty jsme se dostali na 112 %. V jednom týdnu jsme pak opakovaně dokázali oslovit znovu přes 3 000 uživatelů! Sdílením, lajkováním i komentováním můžete k dalšímu vzestupu Vodňanské ligy pomoci také vy, takže se nestyďte zapojit. Za jakoukoli odezvu budeme rádi.

Posledním článkem našeho portfolia je twitterový účet, který ale plní svojí funkci krátkých zpráv především přímo tady na webu, takže bych chtěl znovu připomenout, abyste mu věnovali pozornost. Najdete ho ve spodní části každé stránky uprostřed a dozvíte se tam třeba to, který rozhodčí bude rozhodovat příští kolo apod.

Všech výše uvedených statistik jsme dosáhli bez jediné koruny investované do placené propagace na zmíněných sociálních sítích nebo jiných webech. Vše bylo zcela ZDARMA. Za skvěle odvedenou práci bych proto chtěl poděkovat celému pořadatelskému týmu. Myslím, že každý se o tyhle famózní statistiky zasloužil svým nezastupitelným dílem a může být právem pyšný na práci, kterou letos odvedl ve prospěch Vodňanské ligy.

Věřím, že jsme vás našimi články, fotografiemi i videi pobavili a budu doufat, že vaši přízeň a pozornost si získáme také příští sezónu. Ta začne v listopadu 2019, ale ještě předtím se v květnu 2019 můžete těšit na exhibiční zápas DG303 proti futsalové Slavii Praha. Sledujte proto naše sociální sítě i web také na jaře!

Rostislav Bakula
hlavní pořadatel Vodňanské ligy

© VODŇANSKÁ LIGA 2019 Rostislav Bakula | Webdesign by grafik44.cz